Закінчилася зима й багато хто став помічати, що з його талією не все в порядку. Комп’ютер, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя роблять свою справу. Щоб виправити таку ситуацію, ми приймаємо тверде рішення – іти в “качалку”. Цікаво, що бодібілдери (спортсмени, які роками тренують своє тіло) називають таких “рішучих” людей із ноткою іронії – «підсніжниками». Проте, як би це не звучало, щоб не боятися скинути футболку перед людьми, треба братися за діло.
Тож, Ви вирішили все ж таки брати себе в руки й займатися своїм тілом? Із чого почати? Насамперед потрібно визначити, якого результату ми прагнемо: «підкачатися» до літа, попрацювати загалом над тілом чи зробити з себе Шварценеггера? Від цих чи інших Ваших мотивацій залежить, безумовно, кількість та види навантажень.
Те, що за місяць не буде ніякого серйозного результату, – це однозначно. Якщо людина 20 років нічого не робила, то за короткий термін успіху не буде,
– говорить професійний бодібілдер
Сергій Борисов.
Острог пропонує нам 3 тренажерні зали різної ціни та спортивного укомплектування: зал «Sportlive», зал в оздоровчому центрі «Обуховські» та тренажерний зал у спортзалі Острозької академії.
Тренажерний зал «Sportlive».
Що говорить вам ця назва? Скоріше нічого, але, насправді, це всім відомий зал, знаний більше як «той, що над Приватом». “Sportlive” пропонує нам необхідні тренажери для роботи над усіма групами м’язів. Крім того, тренер може розробити вам індивідуальну програму та допомагати в її дотриманні. Проте тут є своя ложка дьогтю. Хороші умови – висока ціна: повний абонемент на місяць тренувань (із 10:00 до 22:00) буде коштувати 250 гривень, а безлімітний на той же період – цілих 350. Не всім по кишені, еге ж? Незважаючи на це, тренажерний зал користується популярністю острожан, проте більшість відвідувачів – студенти.
Спортивний зал в оздоровчому комплексі “Обуховські”
Тут усе простіше і дешевше. Старі радянські гантелі, штанга та гирі. Є ще один комплексний тренажер, але за словами людей, які там тренуються, несправний він уже давно. Із ціною тут теж усе помірно та просто – 90 гривень на місяць і можна відвідувати тренажерний зал хоч кожного дня.
Хоча справних тренажерів залишилося небагато, відвідувачів тут вистачає. Нижній Острог переважно тренується тут,
– ділиться любитель жиму штанги лежачи
Тарас Лавренюк.
Тренажерний зал у приміщенні спортивного комплексу “Острозької академії”
Сюди ходять переважно ті, хто навчається в університеті. За словами директора спортивного комплексу Валерія Ящука, дворазове відвідування тренажерної зали коштуватиме 50 гривень на місяць. Тут інвентар може порадувати нас трохи більше, ніж попередній, адже крім гантель і штанги тут є велотренажер, “метелик”, “римський стілець” та інше спортивне обладнання. Студенти користуються можливістю недорого тримати себе у формі, тому відвідувачів тут достатньо.
Можна назвати й четвертий варіант – звичайні “дворові” перекладини без ніяких спортзалів – дешево й сердито. Проте професійні тренери вважають, що таким способом можна тільки тримати себе в формі, а щоб досягти хороших результатів – варто працювати у професійнішому середовищі.
Головне, щоб людина займалася спортом, а де і як – це вже залежить від результату, який вона хоче побачити. Також варто не забувати про харчування, адже тренування це одні 100%, а харчування – інші 100%,
– додає Сергій Борисов.
Також важливо пам’ятати, що наші м’язи ростуть тоді, коли ми відпочиваємо, тому щоденні тренування не дадуть дієвого результату. Виберіть собі 2-3 дні на тиждень і починайте будувати своє тіло.
Назарій МАЗИЛЮК