Комунальні заклади стають ближчими

Рівненська облрада запустила інтерактивну карту комунальних закладів області, за допомогою якої можна орієнтуватися в їх розташуванні та отримати коротку інформацію про кожен заклад. Розробили карту працівники виконавчого апарату ради.

До переліку об’єктів увійшли тільки комунальні заклади обласного підпорядкування (тобто Острозької міської лікарні на карті ви не знайдете).

“Обласна рада продовжує працювати над тим, аби зробити інформацію про роботу облради доступнішою”, – зазначають на сайті Рівненської облради.

Усього на карті області 104 об’єкти. Серед них лікарні, аеропорт, школи, культурні центри, виконавчі органи самоврядування та інше.

На карті області 6 комунальних закладів, що знаходяться в Острозі. Це ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, психіатрична лікарня, історико-культурний заповідник міста Острога, спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2 (І-ІІ ступенів), спеціальна загальноосвітня школа-інтернат (І-ІІІ ступенів) та  психоневрологічний інтернат.

Натискаючи на певний об’єкт, до прикладу, на іконку психіатричної лікарні, ви отримаєте інформацію щодо поштової адреси закладу, e-mail, стаціонарний номер телефону, ПІБ керівника, код ЄДРПО (можна використовувати для відслідкування держзакупівель) та підпорядкування закладу.

“Як на мене, вона може бути корисною лише у випадку, коли я матиму потребу зв’язатись з керівництвом тих закладів, яких немає на звичайній карті. В інших випадках, не думаю, що для мене чи для когось з місцевих жителів ця мапа буде потрібною, адже на звичайній карті теж є деякі з закладів з номерами мобільних телефонів і поштами”, – коментує створення мапи місцева жителька Даяна Войтко

Член ГО “Лабораторія нових медіа”, викладач академії Роман Шулик вбачає корисність такої карти у кількох аспектах:

По-перше, освітній бік. Багато хто з острожан, подивившись на цю карту, знайде для себе заклади, про які до того нічого не чув, або не знав де вони насправді знаходяться.

По-друге, ця карта містить контактну інформацію, а також дані щодо підпорядкування закладів конкретним відділам в ОДА, що дозволяє зорієнтувався, куди можна подавати інформаційні запити, у випадку якщо на місцях не можуть або не хочуть відповідати.
Також, надіюся, що багато хто зрозуміє, що в місті далеко не все є на балансі міської ради та у її підпорядкуванні, а бюджети області, району і міста досить жорстко розділені.

 

Було б добре, якби на окремих додаткових шарах цієї карти можна було побачити також заклади району і міста…”

 

Скористатися мапою можна за покликанням.

Ольга КИРИЛЕНКО