13 вересня в НаУ «Острозька академія» відбулася презентація міжнародної платформи «AIESEC». Присутні мали змогу дізнатися про стажування за кордоном та переваги волонтерства у соціальному проекті платформи.
«AIESEC» – міжнародна програма для молоді, що дозволяє відкрити і розвинути свій лідерський потенціал. Щорічно завдяки компанії відбуваються більше 50 000 стажувань студентів з усього світу. «AIESEC» співпрацює з безліччю провідних компаній, які підтримують молодь. Мета об’єднання студентів – утворення потужних лідерів та відкриття кращого майбутнього.
«У процесі роботи волонтер потрапляє у нове оточення, яке ставить виклики та змушує розвиватись за допомогою практичного досвіду»,
– каже організатор заходу і студент НаУ ОА Микита Шиленко.
Він стверджує, що знання, здобуті за рахунок волонтерства, мають значний вплив на формування світогляду людини та формування її особистості. Перебуваючи 6 тижнів у Словаччині, Микита познайомився із новими для себе традиціями, мовою, звичаями.
Наразі головними партнерами «AIESEC» є: Туреччина, Словаччина, Китай, Азербайджан, Туніс, Польща, Чехія, Румунія – з якими на постійній основі проводиться двосторонній обмін.
Що потрібно для того, аби стати частиною компанії Айсек:
- Зареєструватись на порталі зі стажуванням AIESEC Opportunity Portal – opportunities.aiesec.org;
- Повністю заповнити профайл (праворуч зверху із запропонованого змісту вибрати My profile);
- Подаватися на проект за одним із посилань, просто натиснувши кнопку «Аpply»;
- Зустрітися із представником AIESEC у своєму місті, для того, щоб підготуватись для співбесіди та дізнатись всі деталі участі в проекті;
- Пройти співбесіду по скайпу із організаторами проекту;
- Отримати результати співбесіди та підписати Acceptance note (онлайн форму, що підтверджує згоду на участь в проекті);
- Пройти LDA – тест, який дозволяє визначити розвиненість лідерських характеристик, таких як: Self-aware, Solution-oriented, World citizen and empowering others.
«Для мене ця зустріч була дуже інформативною. Я обов’язково скористаюся можливістю стажування або волонтерства за кордоном»,
– зазначає студентка НаУ ОА Поліна Малець.
Платформа «AIESEC» заснована 1948 року студентами з 7-ми країн Європи для налагодження міжкультурних зв’язків у повоєнний період. Сьогодні організація об’єднує 126 країн та територій.
Анастасія ФЕЩУК