Відтепер усі острожани матимуть змогу вільно вдосконалювати свою англійську.
На базі Національного університету “Острозька академія” розпочинається річний лекційний курс “Everyday English”. Перша зустріч відбудеться у четвер, 22 жовтня, о 16:00 у лабораторії журналістської освіти “J.Lab”.
Відвідувачі курсу дізнаються про наймасштабніші міжнародні молодіжні організації та їхні програми, вестимуть діалоги з учасниками обмінних курсів та в онлайн режимі зможуть спілкуватися з носіями мови. Перший онлайн-урок проведе Yommi David, який викладає англійську мову у місті Ізміт (Стамбул, Туреччина).
Організаторами та безпосередніми лекторами “Everyday English” стали ініціативні студентки Острозької академії Орися Божик, Юлія Радецька і Юлія Левицька.
“Everyday English” – то такий собі клуб за інтересами. Ми усвідомили, шо інформації, яку дає університет, недостатньо. Почали шукати шось своє. Шукали спочатку для себе, а потім подумали: а чому б не ділитися з іншими?” –
розповіла одна з організаторів Орися Божик.
За словами організаторів, курс “Everyday English” суто практичний, орієнтований на щоденну розмовну англійську.
“Щосереди ми будемо проводити такі собі воркшопи. Періодично будуть онлайн Skype-уроки з кимось англомовним. Це безкоштово, тому що ми будемо волонтерити, та і самі в цьому зацікавлені. Це наш власний саморозвиток і професійна практика.
Щосуботи приїздитиме якийсь носій мови і даватиме воркшопи на різноманітні теми. Поки визначена ціна за відвідування таких зустрічей – 10 грн. Виручені гроші йтимуть на те, щоб покрити проїзд, проживання і харчування за мінімумом. У подальшому будемо шукати спонсорів, щоб багато грошей не брати. На перший час нам фінансово допоможе “J.Lab”,
– зауважила Орися Божик.
На “Everyday English” запрошуються люди з будь-яким рівнем володіння англійською мовою, однак слід знати, що й організатори, і запрошувані носії мови будуть орієнтуватися на середній рівень володінння мовою.
“Попереднього запису не потрібно. Сертифікатів не буде, як і офіційної звітності. Головна наша мета – допомогти вивчити мову, а всілякі документальні формальності в наші цілі поки не входять”,
– додала Орися Божик.