“Хлопці розповіли, що відчули різницю між львівськими студентами та острозькими”, – організаторка концерту “Шостого Чуття”

Львівський рок-гурт “Шосте Чуття” у рамках свого всеукраїнського концертного туру  виступив в Острозі 8 листопада.

Організаторка концерту Юлія Галапач розповіла нам, як вона домовилася з хлопцями про приїзд  в Острог та співпрацювала з гуртом і з якими проблемами стикнулася.

Як “Шосте Чуття” вирішили приїхати в Острог

Співпраця студентів Острозької академії з гуртом розпочалася ще з виступу на благодійному  концерті, який був організований минулоріч. На щастя, Острог має здатність притягувати, тому влітку, через деякий час після цього,  менеджер гурту запитала, чи зможу я допомогти їм в організації концерту та мотиваційної лекції. Я, звісно ж, погодилася, і з того часу відбувалася майже щоденна переписка з менеджеркою Христиною Пшик: запитання, відповіді, переживання і думки про ідеальне проведення концерту.

Формальності

Перешкодою в організації концерту стала бюрократія в університеті: для того, щоб щось дозволили, потрібно зібрати шалену кількість підписів, які в результаті нікому не потрібні. Я писала заяву на проведення концерту декілька разів, бо змінювалася дата проведення, домовлялася про поселення та проживання.

Хто допоможе поширити інформацію про концерт та продати квитки?

Я зрозуміла, що організовувати подібні заходи дуже важко, адже головне завдання – знайти справді зацікавлених у цьому людей. Оскільки мені довелося розповсюджувати ті 200 квитків, які дала менеджер гурту, я стикнулася з двома своєрідними  хвилями: спочатку приходили студенти,просили по п’ять чи шість квитків, а потім був час “застою”, коли ти просиш, повідомляєш, поширюєш інформацію, а у відповідь – жодного купленого квитка. Тоді доводилося ходити в школи і розповідати дітям про концерт.

За допомогою я звернулася до волонтерів Братства спудеїв. Вони розклеювали афіші по всьому місту, поширювали інформацію у соціальних мережах, розповідали про концерт у своїх групах, а пізніше допомагали під час самого концерту.

Хто ж прийде на концерт?

 Останні два тижні був панічний страх, бо на руках лишалося дуже багато квитків, було продано лише третину. Мені навіть  наснився сон, що лише я прийшла на концерт і зі сльозами на очах пояснювала чому так вийшло (сміється). Але в останній тиждень, на щастя, майже всі квитки розкупили.

Де взяти апаратуру?

Спочатку планували взяти все необхідне в КМЦ і доповнити апаратурою з міського Будинку культури, але минулоріч, коли хлопці хотіли під’єднати свої мікрофони, виникли проблеми: все скрипіло, пищало і фонило. Тому вони вирішили взяти свою апаратуру, яку везли з Івано-Франківська, платили за неї дуже багато грошей. Зрештою, та сума, яку вони отримали з продажу квитків, пішла на оплату оренди обладнання.

Як все відбувалося?

Після концерту хлопці розповіли, що  відчули різницю між львівськими студентами та острозькими. Ми, за їх словами, зовсім інші, особливі. І всі слова про любов до Острога та атмосферу в залі, що викрикував соліст  Міша Бучковський зі сцени, абсолютно правдиві, щирі, бо він справді був вражений тією енергетикою.

Очікування і реальність   

Мені було так страшно, бо не знала як на це (ред. – концерт) відреагують студенти, академія, сам гурт, бо не всі ж квитки були продані і хлопці не отримали ту суму, на яку очікували.  І після концерту, коли до мене підходили студенти, а потім ще декілька днів писали у соціальних мережах вдячні відгуки, я зрозуміла, що нам все вдалося.

Тетяна ШОКУР

Фото: Міла ПОПОВИЧ

Головне фото зі сторінки героїні