COVID-19: скільки людей захворіло в Острозі й на Рівненщині

Станом на ранок 9 квітня у Рівненській області зафіксували 62 тисячі 755 людей, хворих на COVID-19. За останню добу кількість хворих зросла на 557 людей. Одужало  53 тисячі 607 людей. За минулу добу в Острозі підтвердили хворобу у 8 людей.

В інформаційному запиті до Острозької центральної районної лікарні ми попросили надати інформацію щодо загальної кількості захворювань та летальних випадків за березень, запитали про період найбільшої захворюваності в Острозі. Також намагалися зв’язатися з головним лікарем Василем Веляником, аби він нам розповів про поширення COVID-19 в Острозі. Однак, все, що ми змогли дізнатися, це статистика за 2 квітня. Вважаємо за потрібне все одно її опублікувати.

Згідно з даними, які нам надала Острозька лікарня у відповідь на інформаційни запит Ostroh.info, за 2 квітня була зафіксована така інформація:

На Рівненщині триває запис на вакцинацію від COVID-19. Управління охорони здоров’я Рівненської ОДА формує резервні списки бажаючих вакцинуватися на залишкові дози вакцини. Зареєструватися на вакцинацію можна за посиланням https://forms.gle/vENTrnmURcc3ssAx5.

Додамо, що в Україні за минулу добу, 8 квітня, виявили 19 тисяч 676 захворілих на коронавірусну інфекцію. 11 тисяч 221 людина одужала, а 419 – померли від ускладнень захворювання. Найбільшу захворюваність зафіксували у Києві, Дніпропетровській, Львівській, Одеській і Харківській областях. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.