“Вона ще спить, не знаю, чи будити…”
Це голос мами. На годиннику 7:50. Мій будильник мав би пролунати о 8, і в планах було їхати в Острог. Через сльози мами починаю думати, що хтось помер. Це для мене було логічніше, ніж початок війни, бо ще вчора, говорячи з цивільними зі сходу та військовими, читаючи про все, я була достатньо спокійна.
Коли прокинулася в хід пішли тільки слова “с*ка” незліченну кількість разів. Я ж учора тільки питала знайому, які в мене шанси стати воєнною кореспонденткою. І, буквально, знайшла шанс. Тільки от в моїх планах навіть відрядження на схід було би безпечнішим, ніж, якщо вони прийдуть сюди.
У колеги мама їхала в Харків, каже, що зв’язок із нею обірвався, коли та доїжджала до Києва.
Колежанка з Дніпра каже, що атакаки активні. Від неї ж і дізнаюся, що білоруси пропустили росіян через кордон. За кілька хвилин колега розповів, що в Луцьку падала бомба.
Вчора полковник Штефан та офіцер Гай публікували на своїх сторінках дані розвідки про те, що росіяни мають нашивки білоруської армії, аби вторгнутися і спихнути на іншу країну.
А, як я розумію, вони двосторонньо вирішили зробити це дружно.
Наразі у нас є новина для хоч якогось заспокоєння. У Генштабі повідомили, що ЗСУ збили 5 ворожих літаків і 2 вертольоти. Крім того, на сході знищили ще 4 ворожих танка і декілька вантажівок.
Дзвоню в Маріуполь. Спокійним голосом жінка каже про вибухи, які були і продовжуються. Повідомляє, що укриття в них на роботі вже відкрите.
Станом на 8 ранку мережі палають повідомленнями про вибухи в Києві.
На цей момент уже воєнний стан.
8:27. Громадське повідомило про перші втрачені два населенні пункти на Луганщині (Городище та Мілове).
8:52. Важливе повідомлення про те, що втрат серед наших захисників наразі немає. А верховний головокомандував наказав наносити максимальних втрат загарбникам.
Вибухи й далі чутні в низці регіонів України. Суми, Харків, Житомир, Київ, Чернігів, Донецька та Луганська області…. На Харкивщині обстрілюють житлові будинки.
Слава Україні!
п.с. прошу пробачення, що без покликань на джерела, намагатимусь додати.
Схожий запис