В Острозі проведуть додаткові тури вакцинації дітей від поліомієліту

В Острозі вакцинуватимуть від поліомієліту дітей віком від 6 місяців до 6 років. Вакцинацію проведуть для тих, хто не отримав щеплення вчасно або отримав його із порушенням Національного календаря профілактичних щеплень.

Про це повідомляють на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Вакцинація триватиме з 17 по 31 січня, під час якої діти отримають інактивовану поліовакцину (ІПВ). Після цього етапу планують провести три тури додаткової імунізації оральною поліовакциною (ОПВ).

Батькам дітей від 6 місяців до 6 років, які пропустили одне або обидва щеплення, рекомендують звернутись до педіатра чи сімейного лікаря, аби отримати обов’язкове щеплення від поліомієліту.

В Острозі, за інформацією лікарки-статистки Острозького центру первинної медичної допомоги Ольги Андрушак, зараз вакцини для дітей ще немає:

Ми вакцину отримуємо централізовано. Зараз у нас є лише ОПВ. На запланований раунд проведення щеплення вакцини в нас ще немає. На базі медичного постачання області її теж немає. Можливо, буде наступного тижня“.

Нагадуємо, в Україні вакцинація від поліомієліту обов’язкова та гарантована державою. Її можна зробити в державних медичних закладах безоплатно.