USAID “ГОВЕРЛА” передала допомогу Острожчині: що отримала громада?

Острожчина отримала обладнання для забезпечення життєдіяльності громади. Це відбулося в межах взаємодії Рівненської ОВА з проєктом USAID “ГОВЕРЛА”. 

Про це повідомили на сторінці Рівненської обласної державної адміністрації у фейсбуці.

Що передали Острозькій громаді?

Наразі Острожчина отримала 5 генераторів, 2 мотопомпи, 10 прожекторних ліхтарів, 100 вогнегасників, мережеві фільтри живлення, а також 2 пристрої для друку “три в одному”. 

Керівниця відділу проєктної та інвестиційної діяльності Острозької міської ради Ольга Стецюк розповіла, що отримана допомога — це не все обладнання, яке передбачено договором з USAID “ГОВЕРЛА”. Ще, зокрема, мають передати одяг для пожежників, бензин для генераторів, пневматичні інструменти та бензорізи.

Отримане устаткування вже знаходиться в міській раді, але наразі ввести його в експлуатацію в установах не можна.

“Зараз збираємо все (обладнання — ред.), що передбачено згідно з договором. Ми також чекаємо акт приймання-передачі та офіційні документи на використання устаткування. Після цього поставимо все на баланс Острозької громади та передамо установам, які прописанні в проєкті”, — зазначає Ольга Стецюк.

Установи, які прописані в проєкті — комунальні підприємства та заклади гуманітарної сфери в Острозькій громаді. 

За словами керівниці Відділу проєктної та інвестиційної діяльності, всю допомогу Острозька громада зможе отримати до кінця листопада.

Хто такі USAID “ГОВЕРЛА”?

USAID — це незалежне агенство федерального уряду США. Воно відповідає за невійськову допомогу іншим країнам. В Україні агенство USAID має проєкт “ГОВЕРЛА”, основна мета якого — підвищити ефективність роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування. 

“Нам важливо підтримати партнерів та надати їм обладнанням, яке дозволить забезпечити роботу муніципальних закладів та установ навіть попри можливі перебої з електропостачанням. Передані генератори є черговим внеском проєкту в ефективність та стабільність роботи партнерів”, — зазначає заступниця керівника проєкту USAID  “ГОВЕРЛА” Наталія Гнидюк.

Нагадаємо, що в Острозі встановили графік відключення електропостачання внаслідок ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі.