З жартами про айфон, помпон і шампанське: як відбувається святкова фотосесія в студії Олега Коваля

Під час новорічних свят сімейні фотосесії користуються особливою популярністю. В Острозі також є студія зі святковими локаціями, де можна зробити таку фотосесію. Фотограф у ній — Олег Коваль.

Ми побували в студії Олега під час однієї такої фотосесії.

Фотограф Олег Коваль

Клієнтів ще немає. Фотограф налаштовує лампу, щоб і ми могли налаштувати світло на своїй камері. В студії прохолодно, бо це перша фотосесія в цей день, але теплом віє від комину й світлових інсталяцій.

Три святкові локації значно відрізняються кольористикою. На одній локації домінує червоний колір, тут затишно розташоване піаніно, мандарини і червоний м’який плед у сніжинки. Він лежить на кріслі-качалці.

На іншій — домінує дерево, тут дерев’яна ялинка, такий же фон, старі коричневі валізи, купа старих книг і маленькі іграшки біля старих світильників, які додають трохи дитячості до атмосфери строгого дерева.

А остання локація в біло-рожевих кольорах. Вона не схожа за своїм настроєм стилю на попередні, бо геть світліша і смачніша за рахунок розставлених ємкостей з солодким маршмелоу між рожевими коробками-подарунками. І вона тепліша, бо біля неї комин.

Чекайте, світер якось не так лежить“, — прийшли вже клієнти на фотосесію. Першою фотографують старшу доньку Тетяну. Її червоний светр ніби спеціально підібрали до першої локації, де домінує червоний.

Тетяна поправляє светр

Фотограф спочатку підказує, щоб наряджала ялинку, позувала з чашкою, уявляючи, що там теплий чай і Тетяна, усміхаючись, повторює, додаючи щось своє. А щоб вона здивано дивилася на подарунки, фотограф пропонує уявити, що в них новий тринадцятий айфон.

Тим часом до студії прийшов батько Тетяни Олександр з її молодшою сестрою Катериною. А мама Інна, зустрівши їх, також одягнула червоне вбрання, яке дістав їй фотограф.

Катюша, ану залазь сюда“, — каже Олег Коваль, будуючи кадр для Каті та її мами.

Олег Коваль будує кадр для Інни та Каті

Інна час від часу поправляє дрібненькі кучері доньки, поки та сидить біля неї у кріслі-качаці.

Фотограф починає кликати Олександра, який все ще не заходив до кімнати, де фотографують:

— Саша, ти довго там?

— Дві минуті.

— Що ти, макіяж там поправляєш?

Й далі фотографує мати з доньками.

За кілька хвилин й доєднався батько. Він вже теж у червоному светрі:

Може, нижню кофту треба зняти?

Ні, нормально, ти там для декорації (сміється фотограф — ред.)

Дякую, що сказали (також сміється Олександр  ред.).

З робочого місця фотографа, яке в сусідній кімнаті за шторкою, тихо лунає пісня Last Cristmas. Вся сім’я фотографується “щоб вислати фотку для бабусі”, час від часу сміються з своїх жартів.

На сусідній локації тим часом непорушно на валізах лежать такі самі старі ковзани, на стосах книг сидять маленький коник та півник, а під лампами — нерозгорнуті книги з казками.

Зараз тата посадять на сані“, — починає сміятися Катя.

На сусідню “дерев’яну” локацію фотограф приносить сані, на них сідає Олександр, йому ще одягають капюшок з білим помпоном.

На фото Олександр

Вони з мене сміються“, — каже Олексанр, поки його сім’я дійсно з нього сміється.

Не парся, я теж сміюсь“, — заспокоїв Олександра фотограф.

По черзі на локації змінюються кадри, люди, обійми й усмішки. Знову жартують над Олександром, але згодом переходять на жарти про шампанське й фотограф розповідає, як докупляв продукти до новорічного столу на ринку.

Точно треба шампанське відкривати, щоб веселіші були”.

Останні кадри були на біло-рожевій локації. Інна, Тетяна й Катя фотографувалися у бежевих в’язаних сукнях, а Олександр мусив з’їздити додому по коричневий светр, який спочатку забув. 

Фотосесія тривала трохи більше години й час спливав доволі весело та швидко під тихі новорічні пісні. Останні фото відбулися легко, бо всі вже ввійшли в темп клацання фотоапарата. 

А у фотографа за кілька хвилин вже інше замовлення й він поспішає на корпоратив, де, за його словами, теж будуть цікаві люди.

Фото: Таїсія Савош