15 думок Луценка за сьогодні

В «Острозьку академію» завітав Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Подія відбулася 11 травня у межах чергової платформи «Ostroh Forum».  Гість поспілкувався зі студентами про роль Генеральної прокуратури у національній безпеці. Ми виділили основні тези високопосадовця:

 1. Успіх України є смертельно небезпечним для «володаря Кремля».
 2. Україні за час панування «мафії Януковича» було нанесено збитків у розмірі одного річного бюджету.
 3. У перший день після революції прем’єр-міністр Яценюк отримав у державному казначействі 8 тисяч доларів. Навіть після тюрми в мене вдома було трошки більше.
 4. Суд над Януковичем стане уроком для всіх нинішніх і майбутніх правителів країни: недоторканних у новій Україні немає.
 5. Минулого року Україна вперше пішла шляхом спеціальної конфіскації активів злочинних організацій – до державного бюджету було передано півтора мільярда доларів.
 6. Компетенція ГПУ – покарання виключно держслужбовців категорії Б. Генеральний прокурор України, не дивлячись на таку голосну назву, не має компетенції притягувати до відповідальності посадовців починаючи від губернатора області і вище.
 7. Минулого року ми затримали близько 9500 хабарників та дали 1700 вироків, пов’язаних із корупцією.
 8. Україна – це корабель, трюм якого від дірок, зроблених «мафією Януковича», повністю заповнений. Недостатньо відкачувати воду, треба закривати дірки.
 9. Патерналізм є нашим ворогом, навіть гіршим за Путіна.
 10. Мене просто бісить, коли молода людина день, тиждень чи місяць витрачає на те, щоб по комп’ютеру сказати, як все погано.
 11. Якщо іноземці проживають в Україні – це нормально, але якщо він навіть перейшов дорогу в неправильному місці, він має бути депортований.
 12. Прокурор має бути об’єктивним. Для цього в мене є ряд запобіжників, але найкращий – це моя тюремна кружка, що стоїть на робочому столі.
 13. Ситуація з Надією Савченко – це був шок для мене. Усі ми підтримували її, коли вона була в Ростові. Після повернення ми отримали масу доказів того, що громадянка Савченко готується до терористичної атаки. Після цього комітет Верховної Ради боявся збиратися, бо Надя ходила з сумочкою важкенькою.
 14. Ніколи не матиме прогресу країна одностайна, від слова «стая».
 15. Для мене Шухевич – найбільший герой ХХ ст. Він точно знав, що кривава жертва УПА зійде новими сходами.

Ольга ЛЕЛЮХ

фото: Софія ГРИЗОВСЬКА 

2 Replies to “15 думок Луценка за сьогодні”

Цікаво-цікаво…
Шкода,що певну кількість українців,можна вважати українцями лише з огляду на наявність паспорта..а то теж можна було б депортувати…пункт 11
13. Хм,не подумали,що “Пуля” так далеко залетить…от маєте

P.S. виправте,будь ласка,це “нанесено збитків”.. насправді їх було “завдано”. Я ж бо можу наносити вам кілька відер води,а ви скажете,що то вино зі словників української мови.

Марія Очеретяна

Доброго дня, Максиме! Дякуємо за уважність, але ми вирішили залишити оригінальну цитату Юрія Луценка.

Comments are closed.