Чому в Острозі не вмикають вуличне освітлення?

В Острозі не вмикають вуличне освітлення вже упродовж двох місяців. Припинили включення за розпорядженням міського голови від 1 червня. Скільки часу місто лишатиметься без світла і чому ухвалили рішення — далі у матеріалі. 

Як розповіла Ostroh.info виконувачка обов’язків начальника відділу з питань житлово-комунального господарства Острозької міської ради Анна Андрійчук, насамперед, у такий спосіб хочуть зекономити електроенергію і уникнути аварійних відключень. Зв’язок відсутності світла із економією коштів міського бюджету чиновниця заперечує.

«Ми вирішили вимкнути вуличне освітлення на 2 місяці, адже з‘явилася можливість для економії електроенергії через довшу тривалість світлового дня у літній період. Наприклад, на початку червня до нас також звернулися старости із навколишніх сіл та розповідали, що люди просять економити. Говорять, що світло не потрібне — до 23 години на вулицях видно і без нього», — запевняє Анна Андрійчук.

Вона каже, що відновити освітлення в Острозі планують із 15 серпня, і комунальники вже розпочали підготовку до включень. Через перевірку справності мереж на декількох вулицях острожани могли бачити ввімкнені вдень ліхтарі. 

«Світло в денну пору вмикають під час ремонтних робіт — для того, аби перевірити, чи є десь поломки, чи потрібно замінити якийсь світильник чи лампу. У районі Нового міста в нас також була проблема з кабелями, через це там протягом не одного дня горіло світло. Кабелі РЕСу падали на кабелі вуличного освітлення, їх заживлювали, і світло вмикалося», — розповідає Анна Андрійчук.

Також виконувачка обов’язків начальника відділу запевняє, що острожани раніше не зверталися до міської ради з питань вуличного освітлення. Звернення стали надходити лише, коли світло почало вмикатися вдень.