Хто і чому обрізає кабелі острозьким інтернет-провайдерам?

Один із острозьких інтернет-провайдерів вже вкотре намагається встановити нове обладнання на вулиці Східній, 33. Проте щоразу кабелі живлення обрізає невідомий. 21 жовтня це відбулося вже втретє. Про це нам розповів мешканець будинку Роберт Коваль, який незадоволений ситуацією.

“Близько трьох тижнів тому вирішив змінити провайдера. Після підключення Укртелекому наступного дня інтернет зник. Я пішов у відділення, де мені сказали, що хтось обрізає кабелі живлення. Після вихідних інтернет полагодили, але у суботу відбулося те ж саме. Загалом кабель обрізали тричі,”

– коментує він.

Ми поспілкувалися з начальником острозького відділу цього інтернет-провайдера Василем Петруком. Він розповів нам, що для підключення нової послуги необхідно встановити додаткове обладнання – волоконно-оптичний кабель і живлення 220 вольт на кінцевому пристрої. Пан Василь показав нам дозвіл Острозької міськради на встановлення такого обладнання.

Проте, за його словами, не всі мешканці будинку задоволені новими технологіями. Зокрема, люди старшого віку ставляться до встановлення нового обладнання негативно. Один із них у приватному коментарі розповів журналістам Ostroh.info, що невдоволений цим, оскільки його думку з цього питання ніхто не запитував.

Тим часом, до поліції вже надійшов запит щодо цієї ситуації.

“Щодо запиту ведеться розслідування. Зараз ми перевіряємо місцевий контингент, щоб визначити, хто може це вчиняти”,

– повідомив нам начальник Острозького міськвідділу поліції Едуард Холод.

Хоча Василь Петрук припускає, хто може обрізати кабель живлення, наразі це остаточно не відомо.

їогето: Україна Online

One Reply to “Хто і чому обрізає кабелі острозьким інтернет-провайдерам?”

Comments are closed.