Ostroh.info оголошує конкурс на найкращий текст про проблеми міста

Редакція локального медіа Ostroh.info вдруге оголошує конкурс на найкращий текст про проблеми Острога. Переможець або переможиця отримають 1 тисячу гривень.

Розповідаємо про умови участі та чекаємо ваші раніше не опубліковані тексти до 9 березня включно.

Отож, про що конкурс
Ми оголошуємо конкурс на найкращий журналістський текстовий матеріал про наявні в Острозі проблеми. Ви можете писати про дороги, тарифи на гарячу воду, руйнування історичних пам’яток, цькування з боку учнів-вчителів або будь-що інше, у чому ви вбачаєте проблему та можете її висвітлити. Отже, тематика вашого тексту — довільна.

Які в нас є вимоги до вашого тексту
Це має бути саме журналістський текст, тому ми розглядатимемо публікації, написані з дотриманням стандартів. Також у вашому тексті мають бути коментарі відповідальних за наявність певної проблеми в місті та жителів, які про цю проблему знають зі свого досвіду.
Писати можна як аналітичну статтю (наприклад, порівняти ціноутворення на тарифи в Острозі та інших містах Рівненської області та пояснити, як саме розраховують тариф у місті), репортаж (наприклад, зі шкільного коридору, у якому діти цькують інших дітей) чи будь-що інше. Головне, аби ваш текст якомога повніше розкривав проблему міста.
Ми не будемо приймати замітки, колонки чи блоги, а також фото та відеоматеріали. Утім, фото та відео будуть чудовими додатками до вашої текстової публікації.

Хто може взяти участь
Конкурс орієнтований на наймолодших журналістів і журналісток (до 23 років), утім ми розглянемо всі тексти, які найдуть. Взяти участь можуть не лише люди з команди Ostroh.info чи студенти й студентки Острозької академії.
Для участі в конкурсі ваш текст необхідно розмістити на платформі Ostroh.info. Написати про публікацію тексту можна редакторці інформаційного відділу Марії Очеретяній. Його необхідно оприлюднити з 18 лютого до 9 березня включно.

Коли ми дізнаємося ім’я переможця або переможиці
Зовсім скоро — на початку березня, приблизно 11 числа. За перемогу в конкурсі журналіст або журналістка отримають 1 тисячу гривень. Друге та третє місце отримають подарунки.

Уже чекаємо на ваші публікації!

One Reply to “Ostroh.info оголошує конкурс на найкращий текст про проблеми міста”

Найкращим текстом про проблеми міста є звіт мера за 2018 рік. Можете відразу вручити йому премію, може, за ці кошти хоч щось в Острозі зробить.

Comments are closed.