Острозькому Пласту 24 роки (+фоторепортаж)

Острозький осередок Національної скаутської організації України “Пласт” відзначив 24 річницю з часу заснування. Святкування, що складалося з урочистої частини, святкового концерту та солодкого частування відбувалося в актовому залі Острозької дитячої школи мистецтв. Учасників та гостей привітали засновники та керівники осередку різних років, творчі номери з нагоди святкування підготували учасники пластових гуртків.Як же швидко проминуло 24 роки! Всі вони були насичені численними пригодами, мандрівками, таборами, звершеннями, досягненнями! Скільки дітей виросли і пройшли свій юнацький шлях в Пласті! Щораз на святкуванні Дня народження нашої станиці приходять багато нових діток, їх батьків та гостей. І щораз це стає незабутнім, своєрідним, оригінальним святом. Звичайно, не забуваються та плекаються наша історія та традиції. Цього року у нас особливо багато маленьких новачків, що дуже тішить, адже саме на них лягають найбільші сподівання на майбутнє. І вони сьогодні разом з усіма тішились на повну) Ми щиро дякуємо усім, хто сьогодні розділив з нами нашу радість! Особлива подяка директору музичної школи Балаушко Наталії Петрівні за допомогу в проведенні свята. Усіх, хто з нами думками і духом запрошуємо долучитись до грандіозного святкування нашого 25-ліття в наступному році!

Прокоментувала захід голова острозького пластового осередку
Наталка Мантула

Сьогодні було чудове свято. Я вперше побував на Дні народження станиці і виніс масу позитивних емоцій.  Дуже сподобалися виступи всіх гуртків. Кожен підійшов до підготовки з творчістю. Ми ж з хлопцями показали на що ми здатні. Все було на вищому рівні, всі показали свою силу, красу, обережність та “бистрість” (СКОБ – пластове гасло, Ред.)
Було приємно і несподівано, що мою роботу в Пласті відзначили. Я не очікував цієї похвали, просто працював на благо всім. Дякую всім організаторам, ведучим, гостям, учасникам за весело та цікаво проведений час.

Зазначив учасник заходу Тарас Радченко

Пластовий осередок є однією з найактивніших та найбільших молодіжних громадських організацій Острога. Станом на сьогодні загальна кількість активних членів різних вікових груп становить більше 50 чоловік.

Фото – Вікторія БЕГА