Острозький водоканал має нового директора

Острозька міська рада проголосувала за призначення Миколи Скорохода на посаду директора КП “Водоканал” 30 січня. Про це повідомляє офіційний сайт Острозької міської ради.

Таке рішення підтримали 14 депутатів, депутаток та міський голова – Олександр Шикер.

За призначення Миколи Скорохода на відповідну посаду голосували вдруге.
Уперше, на пленарному засіданні, що відбулося 26 січня, рішення не набрало достаньої кількості голосів і не було прийняте.
26 січня підтримали кандидатуру Миколи Скорохода – 13 депутатів, 12 – утрималися (також утримався міський голова).

Регламент роботи ради (п.12 ст. 37) дозволяє повторно повернутися до голосування за рішення або пропозицію, яке/яка не набрала потрібної більшості.

Пропозицію щодо повторного голосування за кандидатуру Миколи Скорохода вніс секретар ради Іван Ткачук.
Під час голосування 30 січня кандидатуру Миколи Скорохода підтримали 14 депутатів, депутаток та міський голова, загалом – 15 голосів “за”. Проти призначення проголосували 3 депутатів, утрималися – 5.

У регламенті Острозької міськради вказано, що для прийняття рішення необхідна підтримка 14 депутатів, депутаток або ж 13 голосів + голос міського голови.

Для прийняття рішення під час першого голосування не вистачило 2 голосів. Під час другого своє рішення змінила депутатка Ольга Логвін та міський голова Олександр Шикер, які проголосували “за”.

Микола Скороход – по центру

Для довідки:

Микола Скороход є депутатом Острозької міської ради 7-го скликання від Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”.

Очолював КП “Житлокомунсервіс”, яке нині закрите. Правонаступником цього комунального підприємства є КП “Водоканал”.
У своїй декларації за 2016 рік Микола вказав, що є директором ТОВ “Пекерня Бекерай”. Володіє квартирою в Нетішині (спільна власність) та приватним будинком в Острозі; має незавершене будівництво – вбудоване приміщення магазину; має два легкових авта та причіп.
Серед вказаних видів доходу: пенсія, допомога на харчування ЧАЕС, заробітна платня за місцем роботи ТОВ “Пекарня Бекерай” та з/п за короткостровою роботою на КП “Водоканал” на посаді головного інженера.

Нагадаємо, попередній директор КП “Водоканал” Іван Войтов подав заяву на звільнення з посади.

Ольга КИРИЛЕНКО

фото до матеріалу

головне фото