ЩО та ХТО такі “Острог.інфо”

Інтернет-агентство «Острог.інфо» розпочало свою активну діяльність у березні 2016 року. Нам вдалося створити нову громадську журналістику в невеликому містечку Острог. Усі наші старання – на сторінках цього сайту. Зараз ми потребуємо нових сил та натхнення, тому йдемо у відпустку (чого радимо й вам :) ). Із вересня ми обов’язково повернемося з новими ідеями для інформаційного простору міста.

Упродовж існування «Острог.інфо» ми часто чули запитання: «Хто ви такі?» І ми давали відповіді на кшталт – сайт, інтернет-агентство, волонтерська організація і т. д. Проте тепер ми хочемо познайомити вас із справжнім «Острог.інфо» – із тими людьми, які його творять.

ShulykРоман Шулик – він довго обирав собі посаду і, зрештою, визначився – Голова Наглядової ради. Немає різниці, як називати цю людину, яка є засновником агентства й усього того, що стало для нас основою під час його створення. «Острог.інфо» є дочірним проектом Лабораторії Нових медіа «Джей.леб», тому опікуватися доводиться й «ідеями-дітищами», і їхніми «внуками». Оскільки він Голова Наглядової ради, то і слідкує за тим, аби робочий градус не знижувався, через що нам інколи доводиться зустрічати привітного «чарівного пенделя».

 

 

 

BorovetsІнна Боровець – головний редактор, однак наші працівники з іронією називають її «глАвний рІдаХтар» (тільки не розпочинайте вкладати у словосполучення ніяких додаткових концептів). А якщо говорити серйозно, то Інна трохи дивна: вона вирішила, що з інтернет-ресурсу, який наповнюють одним матеріалом у місяць, можна зробити справжнє локальне медіа. Як кажуть, заразила себе, а потім почала інфіковувати цією ідеєю все більшу кількість інших людей. Інна – не лише стратег, а й практик-реалізатор. Ласкаво просимо до сторінок «Острог. інфо» тих, хто погоджується, і тих, хто тимчасово не погоджується із цим твердженням.

 

 

 

Zinko

Ольга Зінько – людина-принцип. Не боїться нікого і нічого, бо точно знає головні етичні засади журналістики і не планує їх порушувати. Поки що маленька “акула пера,” але із великими зубами та амбіціями.

 

 

 

 

 

Krasnopir

 

 

Артур Краснопір – єдиний журналіст, якому впродовж своєї діяльності вдалося спробувати журналістського екстриму, адже невідомі намагалися вчинити напад на нього і Артуру довелося продемонструвати свої навички з вуличного бігу. Проте його завзяття до роботи лише збільшилось. А ще він полюбляє писати цікаво на нудні та важкі теми.

 

 

 

 

StadnykНаталія Стаднік – натхненник нашого проекту. Здається, що її мізки можуть безкінечно продукувати ідеї. Безумовно, чимала частина з них абсурдна, проте решта заслуговуює оплесків. Водночас Наталка вміє не лише генерувати їх, а й відмінно втілювати.

 

 

 

 

 

Mazyliuk

 

Назар Мазилюк – він точно знає, чого хоче – спорту. Чи може він працювати в іншій сфері? Може. Але ніхто інший не вміє так гарно розібратися в усіх тонкощах спортивного життя. Тому до його тарілки ми завжди кладемо події волейболу/футболу/тенісу/боксу і т.д.

 

 

 

 

 

Velychko

 

Ірина Величко – урівноваженість і спокій редакції, яких часто бракує нашій деструктивній команді. Вона знає свою роботу і вміє її якісно виконувати без зайвих запитань. Не зважаючи на це, власне журналістського драйву дівчині не бракує.

 

 

 

 

 

 

Це лише кістяк нашої команди. «Острог.інфо» творить значно більша кількість людей. Ми будемо надзвичайно раді, якщо до нас долучитесь і Ви. Ми чекаємо Вас із широко відкритими обіймами та теками завдань і обіцяємо любити так, як любимо свою роботу! Бо ж “Острог.інфо” – це групка волонтерів, тому найкращим подарунком для нас будуть удячні читачі!

З повагою, МИ :)