В Острозі відкривається курс «Теорія та практика туризму»

28 вересня в Острозькій академії відбулася презентація курсу “Теорія та практика туризму”, що проходила при центрі туристичної інформації.

Спікерами на заході були Анастасія Хеленюк, Оксана Ситницька та Максим Жуковський. Головне завдання курсу -заохотити молоде покоління для розвитку туризму в Острозі.

Заступник міського голови з гуманітарних питань Оксана Ситницька зазначила:

Хоч Острог є культурним центром, але переважно не має інфраструктури, що могла б задовольнити всі потреби туриста. Особливо постає проблема транспорту. Місто завжди розглядалось як галузь історико- культурного туризму, але воно має й інший потенціал. Наприклад, зелений туризм, програми для людей похилого віку. Головне завдання на сьогодні – разом включитись до розвитку Острога.

Директор музею історії НаУ ОА Анастасія Хеленюк додала:

Наша зустріч, я впевнена, не випадкова. Вже те, що ви тут, неодмінно надасть результат. У вас, студентів, є відповідна база, яка дає змогу орієнтуватись в історії, культурі, мистецтві, філософії, тобто надає можливість більш комфортно відчувати себе в галузі краєзнавства.”

Курс “Теорія та практика туризму” є безкоштовною сертифікатною програмою, що працює при центрі туристичної інформації. Тематика занять: екскурскознавство та музеєзнавство, мистецтвознавство, історія Острога, маркетинг і реклама української діяльності. Після проходження курсів “Теорія та практика туризму” ви зможете самостійно організовувати екскурсії по місту, проводити пошук туристів, працювати з цільовою аудиторією в соціальних мережах.

Студентка Юлія Алексеєнко поділилася враженнями відкриття курсу:

Курси цікаві, адже для студента важливо бути всебічно розвиненим, вони будуть мати змогу попрактикуватись у розвитку туризму міста в цілому.”

Зареєструватися на курс можна за посиланням.

Крістіна ЛАПІКОЦЬКА