Я люблю OSTROH чи OSTRO: куди поділася літера?

Селфі-зона “Я люблю Острог”  ще з моменту встановлення стала об’єктом  уваги острожан. Вже на наступний день літери пошкодили невідомі. Пізніше їх ламали і ремонтували кілька разів. Наразі у написі “OSTROH” літери “H” немає. Ми вирішили з’ясувати, у чому ж справа.

“Мені соромно за мешканців, соромно, що не вміють цінувати, берегти. Стан літер жахливий, туристи завжди зупиняються сфотографуватись, а коли підходять, то жахаються. От вам і враження про місто”,

– стверджує острожанка Альона Рудик.

Фотозона з’явилася в Острозі цьогоріч на День міста. Подарував напис містянам депутат обласної ради Олександр Корнійчук.

“Люди наші можуть не лише “гори звернути”, але й усе інше навкруги. Дуже прикро, що окраса міста в черговий раз понищена, що в місті знайшлися ті, котрим байдуже на старання інших та в цілому на естетичне облаштування міста. Звісно ж, конструкція буде відновлена. Наразі розглядаємо два варіанти: чи відремонтувати літеру “H”, або ж взагалі зараз демонтувати існуючу конструкцію і вже навесні встановити нову з іншого матеріалу, ще міцнішого, аби в майбутньому уникнути таких неприємних інцидентів”.

– повідомили у прес-службі депутата.

Відповідальним за напис є депутат Острозької міської ради Олександр Олішевський. Він розповів, що до весни наступного року літери планують виготовити із нового матеріалу. Приблизна вартість оновленого напису складатиме 42-45 тисяч гривень.

Денис ГАВРИЛЮК

One Reply to “Я люблю OSTROH чи OSTRO: куди поділася літера?”

Просто табличка ця зроблена для того, щоб казати: “От, Корнійчук її поставив”, в не для довговічності.

Comments are closed.