Євробачення-2017 – розпочато відбір волонтерів

19 грудня Національна телекомпанія України, як мовник-організатор Євробачення-2017, почала набір волонтерів. Їхнім завданням буде допомагати під час міжнародного пісенного конкурсу в Києві, куди навесні з’їдуться гості з-понад сорока країн світу.

“Ми відберемо 750 волонтерів, які утворять Eurovision Volunteers’ Family. Чекаємо на анкети від усіх охочих долучитися до події такого масштабу. Волонтери допомагатимуть людям, які приїдуть з-за кордону, почуватися комфортно під час тижнів Євробачення в Києві. А ми, зі свого боку, як мовник-організатор пісенного конкурсу в Україні, створимо для волонтерів такі умови роботи, щоби досвід, який вони отримають за цей час, став для них корисним”, – зазначила виконавча продюсерка Євробачення-2017 Вікторія Романова на офіційному сайті UA: Перший.

Для того, щоб подати заявку, потрібно заповнити анкету. Другий етап – співбесіда, під час якої ви маєте продемонструвати знання іноземної мови. Півфінали Євробачення-2017 у Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

За останніми новинами, за першу добу прийому заявок організатори отримали понад 1500 анкет від охочих допомагати в проведенні міжнародного пісенного конкурсу. Більшість анкет надіслали студенти віком від 18 років, та є люди й старшого віку. Поки що найстаршим учасником відбору є 64-річний дизайнер, громадянин Великобританії. І хоча переважна кількість заявок – від українців, анкету волонтера заповнили також громадяни Ізраїлю, США, Іспанії, Португалії, Австрії, Польщі та Латвії.

Свою участь у конкурсі підтвердили 43 країни. Така рекордна кількість учасників за всю історію Євробачення повторювалася лише двічі – у 2008 і 2011 роках. Виконавчими продюсерами Євробачення-2017 затверджено Вікторію Романову та Олександра Харебіна. Головною ареною пісенного конкурсу наступного року обрано Міжнародний виставковий центр.