“Активна громада” проведе обговорення про фінансування місцевих референдумів

Центр політико-правових реформ (ЦППР), Громадянська мережа ОПОРА, Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ та ВІ “Активна Громада” від Інституту “Республіка” проведуть регіональні публічні обговорення “Місцеві референдуми: пошук ефективного механізму народовладдя для України”.

Про це повідомила “Активна громада” Рівного у фейсбуці.

Що: регіональні публічні обговорення “Місцеві референдуми: пошук ефективного механізму народовладдя для України”. Обговорення №3 “Фінансування місцевих референдумів”.

Де: онлайн, платформа Zoom. Посилання буде надіслано усім зареєстрованим учасникам.

Коли: 15 вересня о 16:00.

Для кого: громадяни, представники та представниці політичних партій, громадянського суспільства, місцевих рад, бізнесу, медіа, експерти та науковці та інші зацікавлені особи.

“Метою публічних обговорень є сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо місцевого референдуму в Україні. Суть цього обговорення — економічні питаня проведення референдуму. Якщо звузити, то це питання грошей. Головними завданнями, які ставлять перед собою організації громадянського суспільства є підвищення обізнаності громадян щодо політичних реформ та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, зацікавленими сторонами та експертним середовищем”, — розповідає комунікаційний координатор ВІ “Активна громада” Святослав Попович.

Він зазначає, що обговорення націлене на те, щоб люди озайомилися із законопроєктом та прокоментували його. Коментарі розглянуть й, можливо, вони вплинуть на те, що в законопроєкт внесуться певні поправки.

“Цей законопроєкт вже на фінальній стадії написання. Його розглядатимуть вже восени й, можливо з нового року в громадах з’явиться новий інструмент для вирішення різного роду проблем, які не можуть вирішити в міській раді, проте зможуть вирішити на місцевому референдумі”, — додає Святослав Попович.

Участь у заході безкоштовна.

Реєстрація за покликанням.

 Сачко Юлія