“Активна громада” запрошує взяти участь в публічній консультації 

Всеукраїнська ініціатива “Активна громада” закликає висловити свою думку щодо заборони продажу алкоголю в Острозькій територіальній громаді у нічний час (з 22:00 до 8:00). 

Про це повідомляє Активна громада Рівного у фейсбуці.

Що: Публічна консультація

Коли: з 22 листопада до 5 грудня

Проголосувати можна декількома способами:

  • онлайн за покликанням.
  • надіслати СМС на номер 0931770035 з текстом “2341 відповідь”. Замість слова “відповідь” вказати номер варіанту відповіді: 1 – підтримую; 2 – не підтримую ; 3 – важко відповісти.

Комунікаційна координаторка Активної громади Наталії Головач каже, що наразі влада консультується з громадою щодо правильності ведення політики. Як саме вплине публічна консультації буде залежати від її результатів.

“Актуальність питання, винесеного на публічну консультацію, полягає у тому, що за словами представників Острозької міської ради, до них звернувся підприємець з проханням про дозвіл продажу алкоголю після 22:00. І в Острозькій міській раді хочуть дізнатися думку і позицію громади”, — коментує Наталія Головач.

Джерело: фейсбук Активної громади Рівного

Варто додати, що публічну консультацію проводять спільно з Острозькою міською радою та Відділом проєктної та інвестиційної діяльності.

Богдан КОМАРОВСЬКИЙ