Маленький острожанин потребує вашої допомоги

Житель Острозького району Петрик Коваль потребує кошти на реабілітацію після операції. Залишився останній крок на шляху до повноцінного життя. Небайдужі острожани можуть допомогти його зробити.

Три роки тому люди збирали кошти на лікування Петрика, якому лікарі діагностували «нейроектодермальну пухлину лівої височно-тім’яної долі головного мозку, локальна форма». Тоді вдалося зібрати кошти, тож Петрику зробили операцію у Києві. Після проходження хіміотерапії у хлопчика перстала функціонувати уся ліва сторона. Наразі триває період реабілітації. Поступово Петрик почав відчувати ліву руку і ногу. Реабілітація дитині необхідна, а коштів у родини немає зовсім.

Петрик Коваль з багатодітної родини, окрім нього в сім’ї виховується ще троє неповнолітніх дітей. Батьки в розпачі, адже усі кошти, які збиралися по крихті пішли на лікування сина та післяопераційну реабілітацію.

Усі небайдужі, які хочуть допомогти Петрику реабілітуватися, можуть перахувати гроші на картку. Ваша доброта допоможе дитині відчути повноцінне здорове життя.

Номер картки (“Приватбанк”): 4149 4978 2121 1655, Коваль Наталя Петрівна.
Номер телефону мами: (096) 996 66 71

One Reply to “Маленький острожанин потребує вашої допомоги”

Шалом!
Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров’ю і переміг смерть для нас!
Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!
Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам’ятаєте і не пам’ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
Тому що диявол – нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!
І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!
І закликаючи Ім’я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров’я і перемагати смерть!
Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо!
Радість в Господі, сила наша!
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
(Матф.5: 4)
Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля!
У Тебе всі часи і терміни!
Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Comments are closed.