Містян та студентів запрошують на фільм правової тематики просто неба

Місцевих жителів та студентів запрошують на перегляд фільму правової тематики “Капітан Фантастик” просто неба 30 травня.
Де: у бібліотечному парку НаУ ОА.
Коли: у середу 30 травня о 20:00.
Що треба взяти з собою: плед, аби на нього сісти (і зігрітися, якщо буде прохолодно).

Про що фільм (за словами організаторки): про альтернативний погляд на право батьків самостійно обирати модель розвитку своїх дітей, про баланс права на освіту, розвиток особистості дитини та її безпеки, про перелом стереотипів і сприйняття допустимого, сприйнятливого у суспільстві способу виховання.

Хто організовує: рівненський Кіноклуб Docudays UA “Права людини крізь об’єктив”, кіноклуб “Imago” та Братство спудеїв НаУ ОА.

________________________________________________________________

Фільм “Капітан Фантастик” – один із серії фільмів на правову тематику, які будуть показувати щосереди о 20:00 до 27 червня. Усього покажуть п’ять фільмів. Місце показу незмінне.

_________________________________________________________________

Організаторка перегляду Марія Цип’ящук пояснює, що фільми на правову тематику – не такі популярні, як пригодницькі чи комедійні, але саме вони допомагають дізнаватися більше про права людини та вчитися поважати один одного:

“Коли люди дивляться такі фільми, то досить часто з неприємністю розуміють, що й самі не раз ігнорували порушення прав інших або й самі сприяли їх порушенню – наприклад, дозволяючи собі зневажливо відкликатися або й відверто ображати людей з інвалідністю, ромів, безхатьків”.