Острожани можуть створити відео і поїхати до Словаччини

ООН відкриває прийом заявок на участь у конкурсі відеороликів про боротьбу зі зміною клімату. Переможці зможуть відвідати конференцію COP23 у Словаччині, присвячену змінам клімату, у якості репортера.

У конкурсі можуть взяти участь всі охочі віком від 18 до 30 років. Учасники повинні відзняти ролик до трьох хвилин у будь-якому жанрі, який продемонструє життя людей на планеті без забруднення середовища і зміни клімату.

Взяти участь можна в одній із категорій: 

  • Екологія міста
    Ролики в цій категорії повинні відповідати на одне з наступних запитань: як організувати міський простір, щоб не відбувались кліматичні зміни; як підвищити проінформованість населення та вести  правильну пропаганду щодо змін клімату на політичному рівні.
  • Вплив кліматичних змін на океан
    Відеоролики в цій категорії повинні пропонувати способи: відновлення боліт і мангрових лісів; побудови дамб та інших захисних споруд; підвищення усвідомленості суспільства про способи захисту океану від кліматичних змін, а також зменшення викиду надлишку вуглекислого газу в атмосферу; розвиток наукових досліджень у сфері захисту океану.

Заявки приймаються до 18 серпня  2017 року. Для участі потрібно завантажити своє відео на сайт.

Фото: weddywood