Острозьких активістів та науковців запрошують на конференцію про насилля в архітектурі

15-16 вересня у Києві відбудеться Друга міжнародна конференція “Модерністки. Насилля в архітектурі і міському просторі”.

Організатор(к)и та учасниці(ки) конференції прагнуть ідентифікувати феномен насилля в архітектурі і висвітлити роль жінок в процесах пов’язаних з насиллям.

Крім того, конференція має на меті стимулювання активного та взаємного обміну досвідом у вирішенні проблем просторової дискримінації та забезпечення права різних соціальних груп на міський простір між ученими, активіст(к)ами, студент(к)ами, викладач(к)ами і тими, хто професійно займається архітектурою і міським плануванням.

Структура конференції:

  • Панель 1: Архітекторки і влада
  • Панель 2: Категорії феміністської теорії у застосуванні до міста
  • Панель 3: Архітектурне середовище і насилля
  • Тренінг: Розвиток сестринства в спільноті практикуючих архітекторок
  • Воркшоп: Інклюзивне і гендерно-чутливе проектування

До участі у конференції запрошуються експерт(к)и зі сфер історії архітектури, мистецтвознавства, антропології, соціології, архітектури, культурології, громадські активіст(к)и, предстаники/-ці органів місцевого самоврядування у сферах архітектури, урбаністики та міського планування, стундент(к)и магістерських програм, аспірант(к)и та незалежні дослідники/-ці, зацікавлені у презентації та подальшій публікації своїх наукових робіт.

Для участі в одній з панелей конференції потрібно надати тези дослідження (обсягом не більше 500 слів) та коротке резюме.

Для участі у тренінгу та/або воркшопі для архітекторок-практиків, громадських активісток, представниць органів місцевого самоврядування, що займаються питаннями архітектури, урбаністики та міського планування, просять надати коротке резюме та мотиваційний лист (не більше 500 слів про те, чому хочете взяти участь у тренінгу та/або воркшопі).

Зазначені матеріали необхідно надіслати на електронну адресу [email protected] до 15 серпня 2017 року.

Детальніше – тут.

Фото: Центр гендерної культури