Центр ініціатив “Відуак” проведе майстер-клас із виготовлення світлоповертальних елементів

Центр ініціатив “Відуак” організовує майстер-клас із виготовлення світлоповертальних елементів та вікторину “Велоквіз”. Також під час заходу планують нагородити учасників велоквесту #ВсеБудеВелосипедно.

Про це повідомляє Центр ініціатив “Віадук” на своїй сторінці у фейсбуці.

Що: Майстер-клас із виготовлення світлоповертальних елементів та вікторина “Велоквіз”.

Де: Туристично-інформаційний центр (проспект Незалежності 2).

Коли: 15 жовтня о 12.00.

Вік учасників: від 14 до 35 років.

Організаторка Оксана Салівончик розповідає, що метою заходу є формування велосипедної культури та інформування молоді про велобезпеку. 

Також вона пояснила, що “Велоквіз” розроблений у форматі вікторини, за результатами якої обиратимуть переможців і вручатимуть брендові призи. Квіз проведуть за допомогою спеціальної програми, тому для участі в ньому необхідно мати при собі смартфон з підтримкою мережі інтернет. 

“Після закінчення гри буде сформована рейтингова таблиця і, відповідно до результатів, ми вручимо призи. У межах цього проєкту, ми маємо багато брендованої продукції, яка направлена на велобезпеку і популяризацію велосипедів. Це футболочки, бафи, велокружки і різні світлоповертальні елементи, які точно знадобляться велосипедисту в нічну пору доби. Саме “Велоквіз” допоможе нам розподілити ці подаруночки між усіма учасниками”, — каже керівниця ГО “Центр ініціатив “Віадук” Оксана Салівончик.

Захід організовують у межах проєкту “Формування велосипедної культури в громадах Рівненської області”.

Нагадаємо, що Ostroh.info вже писало про розробку велоквесту громадами Рівненщини від центру ініціатив “Відуак”.

Фото: фейсбук Центру ініціатив “Відуак”

Вадим МАТВІЙЧУК