В Острозі для молоді Рівненщини проведуть освітній проєкт “Мультимедійний текст для активної громади”

В Острозі для школярів і школярок Рівненщини організовують двомісячний освітній проєкт “Мультимедійний текст для активної громади”. Захід спрямований на розвиток та поглиблення знань молоді в інформаційній галузі.

Про це повідомляє громадська організація “Центр суспільних перетворень”.

Що: освітній проєкт “Мультимедійний текст для активної громади”.

Де: Острог.

Коли: квітень-травень 2022 року.

Вік: від 14 до 18 років.

Захід складається з навчальної та конкурсної частин. Перша триватиме з 2 квітня по 7 травня. Організатори планують запросити журналістів і журналісток, контент-мейкерів і мейкерок, SMM-ників і SMM-ниць та фотографів і фотографок, кожен/кожна з яких розповідатиме про свій напрямок діяльності.

Упродовж конкурсного місяця учасники й учасниці матимуть змогу створити свій мультимедійний матеріал на тему, що стосується життя у їхніх громадах. Найкращі 10 матеріалів опублікують у ЗМІ Рівненщини.
Менеджерка проєкту Дарія Борисович розповідає, що під час публікації відштовхуватимуться від тематики тексту:
“Якщо матеріали учасників конкурсу будуть цікавими, збалансованими та презентабельними, то й у регіональних медіа для них точно знайдеться місце. Звісно, ментори допомагатимуть учасникам підготувати такі матеріали, які відповідатимуть стандартам журналістики й підійдуть для рівня цих видань”.
Кількість учасників, учасниць освітнього проєкту обмежена. Деталі та реєстрація за покликанням.
Варто додати, що проєкт реалізують за фінансової підтримки Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, а також партнерства Відділу проєктно-інвестиційної діяльності виконкому Острозької міської ради, Громадської організації “Права Ініціатива” та інформаційної підтримки Ostroh.info.
Олександр АЛЕКСЕЄНКО