В Острозі організовують акцію на підтримку політв’язнів

В Острозі організовують акцію на підтримку режисера Олега Сенцова та інших українських політв’язнів в Росії.

Де: біля Старомонастирського корпусу НаУ ОА.

Коли: п’ятниця 1 червня, 11:50 – 12:40.

Кого просять долучитися: свідомих острожан, острожанок, студенство, співробітників НаУ ОА.

Під час акції громадські активісти поіменно назвуть політв’язнів, яких незаконно утримують за гратами в Росії та окупованому Криму.

«Я чула про Олега, чула про інших і щодня слідкувала за новинами. Потім побачила, що активісти готують глобальну акцію. Я була впевнена, що ініціативна група «свідомих студентів» в Острозі вже є, і хотіла просто долучитись до інших. Ну а коли дізналась, що ніхто навіть не звертався, зрозуміла, що залишатись остронь не можна і ініціативу треба брати на себе. Я добре розумію, що Острог – не те місто, де можна провести багатотисячну акцію, але я вірю, що навіть маленький внесок наближає нас до спільної мети. Те, що у нас не більше 3 тисячі студентів, не означає, що ми маємо залишатись остронь чогось глобального. Якщо можна зробити хоча б щось, то варто спробувати»,

– розповідає координатовка акції в Острозі Ксенія Пархомчук.

Олег Сенцов – український кінорежисер, активіст, політв’язень. Із 2014 року його утримують у російській тюрмі за сфабрикованою справою. 16 травня Олег оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити 64 українських політв’язнів. Режисер голодує вже 15 днів.

Фото