В Острозі організовують художній пленер

Художній пленер “Острожчина туристична” та попленерну виставку робіт проведуть 9-10 жовтня. Мистецький захід організовують з нагоди Дня художника.

Про це повідомляє головна спеціалістка з туризму та охорони культурної спадщини відділу культури та туризму Юлія Ярмолка на свої сторінці у фейсбуці.

Що: попленерна виставка художніх робіт “Острожчина туристична”.                          

Де: Культурний барбакан (Татарська вежа).

Коли: 10 жовтня (неділя) 0 17.00.

“«Острожчина туристична» — художній пленер, під час якого художники відображатимуть чарівну природу та пам’ятки Острозької громади, а також ще раз привернуть увагу до місцевих пам’яток архітектури, які руйнуються”, — зазначає Юлія Ярмолка.

На виставці будуть представлені пленерні живописні роботи художників, членів громадської організації “Колоарт”, викладачів та учнів художнього відділення Острозької школи мистецтв.

“Попленерна виставка «Острожчина туристична» — це особлива нагода в одному місці ознайомитись з усіма туристичними принадами нашого краю: архітектурними пам’ятками, мальовничими пейзажами, талановитими людьми, особливою атмосферою. І усе це в унікальному арт-просторі та ще й у День художника”,— коменує начальниця відділу культури і туризму виконуому Острозької міської ради Ольга Лозюк.

Варто додати, що пленер відбудеться в межах проєкту “8 поДІЙ для об’єднання”.

Фото: фейсбук Юлії Ярмолко

Оля Мельничук