В Острозі проведуть благодійний літературний вечір

Острожан запрошують на благодійний літературний вечір “Метафора добра”. Кошти збиратимуть для лікування поета та видавця Миколи Пшеничного. Організовує захід студрада Гуманітарного факультету Острозької академії.

Де: Мистецька галерея Острозької академії

Коли: 3 березня о 15:30

Благодійний внесок: 15 гривень

Також планують запросити випускницю Острозької академії, авторку прози, поетесу, краєзнавчиню, композиторку, етно-рок виконавицю Ірину Баковецьку.

Микола Пшеничний – поет, видавець, країнознавець та громадський діяч. Народився на Дубенщині, був директором середньої школи, кореспондентом газети “Червона зірка”, редактором видавництва “Наш край” та “Край” в Дубні. Там працював науковим співробітником Державного історико-культурного заповідника. Активно друкується на сторінках районних, обласних, всеукраїнських видань. Член Спілки письменників України з 1985 року.

“Щиро віримо, що формула: література+добро=чудо ніколи не підводить. Гарантуємо творчу атмосферу, теплий чай та смачне печиво”, – кажуть організатори.

Для тих, хто не зможе бути присутнім, але хоче допомогти – номер картки Пшеничної Любові Антонівни (дружина) : 4731 2191 1799 0527 (Приват Банк).