Благодійний концерт Івана Ганзери  в Острозі

В Острозькому районному будинку культури 28 лютого відбувся благодійний концерт  переможця  проекту «Голос країни» Івана  Ганзери.  

Задля допомоги воїнам  АТО  переможець телевізійного шоу «Голос країни» виступив  в Острозі в рамках гастрольного туру.

У зв’язку зі щільним графіком і проблемами з транспортом артист вперше запізнився на свій концерт.  Але  не зважаючи на на це,   співак відразу завоював публіку своїм голосом та безпосереднім спілкуванням. Глядачі гучно аплодували переможцю ТВ проекту, дарували квіти.

Репертуар складався з ліричної та  жартівливої музики. Глядачів розчулили пісні про маму, батька, тяжку долю українців на чужині. Також на концерті звучали  композиції, які він виконував спільно з Діаною Арбєніною на проекті «Голос країни». Проте найбільше слухачам запам’яталася жартівлива соціально-політична пісня «Путіну хана», через  яку, зазначив артист, ним зацікавилося російське ФСБ.

Під час концерту Іван  згадував багато цікавих історій, розповідав про себе. Зокрема говорив про те,  як змінилося його життя після Голосу країни. Співак повідомив, що  після  перемоги в проекті він підписав контракт з найбільшою рекординговою компанією світу – Universal Music, але  через короткий термін  довелося розірвати його. Він не зрозумів тієї музики, яку пропонували виконувати. Артист вирішив  продовжувати робити те, що  робить  зараз для глядачів.

DSC07023

Також  співак розповів, що був учасником  Євромайдану,   після якого  пообіцяв собі  спілкуватися  лише  українською. Хоча сам Іван родом з Харківщини (недалеко від м. Словянськ),  де в більшості побутує російська мова.

Після концерту артист запропонував усім бажаючим підходити і фотографуватися. Біля сцени вишукувалася черга  шанувальників. В короткому інтнрв’ю для Ostroh.info  на передодні 8 березня він побажав острожанкам кохання, краси, весни, завжди посміхатися вранці.

DSC07045

Зазначимо, що в Острозі виступ відбувся в день відкриття нового телевізійного сезону шоу «Голосс країни».

Кошти зібрані   артистом у ході гастрольного туру (близько 400 тисяч грн.) будуть спрямовані на підтримку бійців АТО,  перед якими Іван виступатиме вже 29 лютого.

Катерина Кравчук