Кубок Ректора: Далі буде!

Кубок Ректора – це головна спортивна подія Острозької Академії.  Студенти, які займаються футболом, мають шанс проявити себе і допомогти своїй команді здобути перемогу. 12 матчів позаду, а це означає, що груповий етап завершився, і прийшов час підбити підсумок.

Група А

У цій групі були представлені 4 команди. На полі кожен відстоював честь свого факультету. Після першого туру виділились два фаворити: Інститут права та Міжнародні відносини. Обидві команди впевнено обіграли своїх суперників і здобули залікові пункти. Саме вони і отримали путівки у наступну стадію змагань.

У центральному матчі цієї групи зустрілися Інститут права, який займав друге місце з 4 очками, і Міжнародні відносини з 6 очками в активі. «Правників» влаштовувала лише перемога. З перших хвилин гра тривала на зустрічних курсах: атаки, удари, кутові. І саме кутовий у середині першого тайму допоміг Праву відкрити рахунок у матчі. Голкіпер помилився на виході – 1-0! Саме цей гол і став єдиним. У підсумку Інститут права і Міжнародні відносини проходять до наступної стадії змагань, а для команд Військового ліцею і Романо-Германських мов Кубок Ректора завершився.  До вашої уваги таблиця групи А:

Команди Матчі В Н Пор З П Р+- К-сть очок
Інститут права 3 2 1 0 3 0 +3 7
Міжнародні відносини 3 2 0 1 4 1 +3 6
Романо-Германські мови 3 1 0 2 4 3 +1 3
Військовий ліцей 3 0 1 2 0 6 -6 1

cwociyhg74i

Група Б

Група Б була представлена такими командами: Економічний факультет, Політико-Інформаційний менеджмент, Гуманітарний факультет і Викладачі.
Інтрига у цій групі зберігалась до останнього туру. Кожна команда могла вийти з групи. Все ж, з першого місця вийшла команда Гуманітарного факультету. Другими стали Викладачі, які записали до свого активу 5 очок. Команди Економічного факультету та факультету Політико-Інформаційного Менеджменту розділили між собою третє та четверте місця відповідно.
Центральним поєдинком став матч між Викладачами та командою Гуманітарного факультету. Матч відбувався за несприятливих погодних умов і закінчився нульвою нічиєю, яка влаштувала обидві команди.
Команди-аутсайдери зіграли на день раніше. Перемогу здобула команда Економічного факультету, обігравши ПІМ з рахунком 2-0.

Команди К-сть матчів П Н Пор З П Р +- К-сть очок
Гуманітарний 3 2 1 0 5 0 +5 7
Викладачі 3 1 2 0 2 1 +1 5
Економічний 3 1 0 2 3 5 -2 3
Політико-інформаційний менеджмент 3 0 1 2 0 4 -4 1

Таким чином у півфіналі зустрінуться:

Гуманітарний – Міжнародні відносини(6 жовтня 17:00)

Інститут права – Викладачі (10 жовтня 17:00)

 

Приходь і підтримай свою команду!

Дмитро РАБЧЕВСЬКИЙ

Михайло ІВАЩУК