Мирослава КЛІЧУК: “Треба впровадити в академії “День подяки”

Мирослава Клічук – один із кандидатів на пост ГБС. Вона розповіла, яку інтригу зберігає у своїй передвиборній кампанії та чому її програма досі залишається “відкритою”.

За якими критеріями ти обирала собі в команду людей? Чому Ви не написали детальну інформацію про членів своєї команди, а саме про їхній вік/курс, факультет?

Ми з командою вирішили зробити таку невеличку інтригу і не розповідати до кінця про те, хто з команди який підрозділ буде очолювати. Насправді, такі речі зовсім не показник професіоналізму. Усе одно цих людей знають в академії .

Ми добирали людей у команду так, щоб напрямок, у якому вони будуть працювати, був їм максимально близький. Оскільки деякі члени команди або вже працювали у таких напрямках, або це просто стало їхнім покликанням.

Чи змінилась після дебатів Ваша думка про досконалість програми?

Нашу програму ми залишили відкритою, бо сподіваємось, що студенти додадуть нам до неї якісь власні пропозиції. Але те, що ми хотіли реалізувати, залишається нашою метою і надалі. Тут нічого не змінилось. Проте ми вважаємо, що програму не варто сприймати як «кам’яну стіну». У нас вже є ідеї, які виходять за її межі. Також ми відкриті до пропозицій студентів.

Чи існують якісь зауваження щодо програми В’ячеслава Бондаря?

Мені справді цікаво, чому паперова програма в БС і електронна в «Підслухано ОА» відрізняються. Мені не хотілось робити зауваження щодо цього безпосередньо на дебатах, бо це було б неетично з мого боку. Але хоча б до припинення реєстраційного періоду варто було б внести зміну до офіційного документу. Його ж затверджують у Братстві спудеїв.
А стосовно програми загалом, це нормально, що наші ідеї різняться. Якщо будуть реалізовані ідеї обох кандидатів, то це прекрасно.

Такої традиції в нашому університеті немає, але я хотіла б її запровадити. Це “День подяки” попередньому братству за їхню роботу. Хочеться подякувати Михайлу Онуферу за його роботу. Дуже прикро, що на його річний звіт прийшло так мало людей. Тому було б непогано зробити повноцінний «День подяки», щоб віддячити попередньому братству за їхню роботу.

А як буде проходити цей День подяки?

Знаєте, а над цим ще треба подумати.

Розмовляла Тетяна Оксенюк