Острог продовжує фестивалити: четвертий день «Острог. Ренесанс»

Субота 14 травня відзначилася двома подіями: концерт лауреата міжнародних конкурсів піаніста Євгена Моторенка, який відбувся в Актовій залі НаУ ОА, та кіновечір (показ українських короткометражних фільмів) у Луцькій надбрамній вежі.

Розпочинав четвертий день святкувань талановитий піаніст із Києва Євген Моторенко. У цього юнака за плечима дипломи перемог більше, ніж у 10 міжнародних конкурсах, гастролі Європою та Америкою, а також участь у престижному концерті класичної музики «World Bank», який проходив у штаб-квартирі світового банку в місті Вашингтон. Острожани та гості фестивалю мали нагоду послухати у виконання Євгена Моторенка музичні твори Шопена, Баха, Лігеті та інших видатних класиків. На завершення концерту піаніст виконав твір видатного українського композитора Валентина Сильвестрова «Море любові». Нагадаємо, що в рамках фестивалю «Острог. Ренесанс» у п’ятницю, 13 травня, в Острозі відбувся концерт цього всесвітньо відомого композитора.

DSC_0161

DSC_0142

DSC_0173

Суботній вечір організатори також продовжили на хвилі творчості, до музики доєдналися кіно та поезія. Цей мистецький захід був максимально імпровізованим, усі охочі могли прочитати свою поезію, зіграти музичну композицію або заспівати пісню. До творчого вечора максимально доєдналися не лише острожани, а й гості фестивалю: учасники гурту ТеЯРем, Олег Днило та Богда Піщанюк, учасник гурту-ансамблю «Стан» Олександр Бард. Вони виконали низку музичних творів, також охочі декламували власні поезії. Завершили кіновечір переглядом українських короткометражних фільмів.

DSC_0208

 

Наталія Стаднік