Передача повноважень: інавгурація Мирослави Клічук

Логічним завершенням виборчого тижня стала інавгурація Мирослави Клічук.  Як сказав ректор Ігор Пасічник: «Михайло сьогодні передає правління, аби побачити, як керують жінки».

N4-RkhWyREo

Традиційно перше слово надали Ігорю Пасічнику:

– Я радий вітати всіх присутніх у цьому залі. Сьогодні визначна подія в житті академії: спудеї обрали нового ГБС. Знаєте, уперше я побачив кандидатів у день виборів і саме це підтверджує демократичність нашого Вишу.

Ігор Демидович висловив слова подяки вже колишньому Голові Братства Спудеїв – Михайлу Онуферу:

– Він швидко ввійшов до нашого колективу вченої ради і ректорату. Коли ми формували комісії з перевірки факультетів, не було жодної комісії де б не був Михайло. У разі виникнення будь-яких проблем, він має ставати на захист студентів. Михайло був таким завжди. Я вже навіть знаю, в яку організацію він піде працювати, і я думаю, що поталанить не так Михайлу, як тій організації. Це надзвичайно віддана, скромна, достойна людина, однак усе має початок і все має кінець.

На слова Ігоря Пасічника Михайло Онуфер відповів узаємною вдячністю:

– Я хочу подякувати всім, хто підтримував нашу команду та Братство Спудеїв. Передовсім, я маю на увазі студентів, які підтримували наші ініціативи, брали участь у заходах і при цьому отримували задоволення. По-друге, я хочу подякувати нашій адміністрації,  яка завжди могла дати пораду і відповідь на будь-яке запитання.

Також слід пам’ятати: Братство – це не одна людина, Братство – це десятки людей.

За плідну працю впродовж року ректор вручив Михайлу похвального листа та книгу про Острозьку академію. Він став другим серед ГБС, хто отримав почесну нагороду від ректорату. MgfJqvnYlKw

Після того, як Онуфер передав медальйон (символ ГБС) Мирославі, Ігор Демидович благословив новообраного голову і дав напутнє слово:

– Виходьте за межі законів і змінюйте все на краще. Нам потрібні акції, які б сколихнули академію, які б змусили  знову випити дві тони води і чаю, як це було за Шевченківських читань. На вас лягла велика відповідальність, тому бажаю вам терпіння, наснаги і творчого натхнення.d62C-t-IkEI

Завершальним етапом інавгурації стала промова вже безпосередньо самої Мирослави Клічук:

– Я дуже вдячна Ігору Демидовичу за теплі слова. Також я вдячна Михайлу Онуферу за те, що своїм прикладом він дав мені натхнення на подальшу працю. Не можу не подякувати всім тим, хто підтримав мене. Ви всі дуже хороші люди, дякую вам!

Автори: Дарина Ничкало і Артур Краснопір

Фото: Артур Краснопір