Термін голосування за проєкти громадського бюджету продовжено

Координаційна рада з питань громадського бюджету Острозької МТГ подовжила період прийому голосів за проєкти громадського бюджету до 2 листопада. 

Про це повідомила Острозька міська рада у фейсбуці. 

Рішення ухвалили через збій електронного майданчика для голосування на нараді Координаційної ради з питань громадського бюджету Острозької МТГ 19 жовтня. 

“Одна із причин продовження голосування — збій на електронному майданчику, а саме у системі “Приват24″. Також 13 і 14 жовтня були неробочими. Тому, щоб не позбавляти людей права на голосування, ми його продовжили. Кількість голосів поки невідома, будемо підраховувати після 2 листопада”,— коментує заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Логвін.  

Проголосувати за проєкти можна онлайн на сайті громадського бюджету, використавши свій електронний підпис.

Також це можливо зробити особисто, заповнивши спеціальний бланк для голосування, в Управлінні забезпечення надання адміністративних послуг виконавчого комітету Острозької міської ради (вул. Максима Кривоноса, 32).

Нагадаємо, що Ostroh.info вже писало про правила голосування за проєкти громадського бюджету. Інструкцію до голосування та перелік проєктів можете переглянути тут

                                                Яна МАНЬКО