Як провести свій робочий день? (ТОП-5 корисних звичок)

Збалансоване харчування, численні години в спортзалі – часто саме такі асоціації виникають у людей, коли вони чують словосполучення «здоровий спосіб життя».

Насправді ж це не так! Здоров’я формується з простих звичок, які діють упродовж усього дня.

Ні для кого не є таємницею, що більшість свого часу (40% часу, 10 годин на добу) ми проводимо на роботі. Тоді формувати систему корисних (що важливо – здорових звичок) потрібно саме під час вашого робочого дня.

 Посміхайтеся!

Починати день варто з посмішки, адже ранок задає настрій усього дня. Смачний сніданок, улюблена пісня, ранкова пробіжка налаштують на радісну хвилю.

Позитивний настрій сприяє  відмінному емоційному та фізичному здоров’ю. Ваш день не лише принесе вам задоволення, а й знизить рівень стресу та можливість виникнення емоційного  напруження.

Посмішка в не дуже вдалий день – саме цей легкий «прийом» може докорінно змінити настрій.

Вода та зелений чай!uhod-za-aglaonemoj-v-domashnih-uslovijah_1

Наш організм приблизно на 70-80% складається з води. Тому тут одразу ж виникає маленьке правило «зволожений організм – здоровий організм». Вода, а не розрекламовані енергетики чи кава, добре втамує спрагу та допоможе залишитись активним. А в другій частині дня, щоб трохи відновити сили та симулювати організм, підійде зелений чай.

Організація та впорядкованість827904

«Творчий безлад, мені лінь прибрати» –  забувайте про ці відмазки. Як ви сподіваєтесь бути відповідальним і організованим у повному безладі? Виокреміть кілька хвилин прибиранню.  Це допоможе ефективно розпланувати час.

Використовуйте списки корисних  справ і дайте пріоритет найважливішим, плануйте, ведіть записники. Так ви нічого не забудете і все буде йти за планом!

Позбавтеся зайвого!

Про яку роботу може йти річ, коли тебе постійно щось відволікає. Звільніть ваш робочий простір від речей, які відволікають. Закрийте профілі соціальних мереж, вийдіть із електронної пошти або ж просто вимкніть телефон.

Піднімайтесь сходами!

Напружений робочий графік, а, як наслідок,  нестача часу для занять спортом. Забудьте про ліфт! Піднімайтесь сходами! Дієва вправа, яка приведе в тонус ваші м’язи. Більше рухайтесь і життя буде здоровим, а здоров`я міцним.