Відбулося сьоме засідання Острозької міської ради

Одним із перших на засіданні розглянули питання про преміювання міського голови та його заступників. За це рішення проголосували всі депутати.

Пізніше депутат Андрій Смирнов звернувся до мера з проханням прокоментувати заробітну плату та преміювання секретаря міської ради, яку той отримав за грудень.

Читайте також: Секретар міської ради Острога отримує вищу зарплату, ніж прем’єр-міністр

смірнов

Іван Ткачук перед тим, як бути секретарем міської ради, працював заступником міського голови. Його велика заслуга – у розробці Генерального плану. У нас були проблеми з Межиріцькою сільською радою, ми ніяк не могли погодити з ними межі. Іван Ткачук сприяв вирішенню цього питання, мабуть, використовував для цього родинні зв’язки. Та й премія була не тільки в секретаря міської ради, а й в інших працівників,

– пояснив Олександр Шикер.

euNuWJxDLF4

Одноголосно депутати ухвалили рішення про зміни та доповнення щодо надання згоди на здачу в оренду частини приміщення їдальні школи № 1. Рішенням сесії міської ради з-під користування школи №1 вилучили земельну ділянку, яку на квітневій сесії планують передати під будівництво спортивного комплексу.

6MOsvcLTX28

Виносилося на розгляд питання щодо ремонту доріг по вулиці Криничній. Прозвучала пропозиція обмежитися поточним ремонтом, оскільки частина дороги вже була відремонтована. Капітальний ремонт обійдеться дорожче: одна лише кошторисна документація вартує 10 000 гривень. Це питання депутати відправили на доопрацювання.

Наступне засідання міськради заплановано на 29 квітня.

Ольга Зінько

Фото: Максим Бурда