“Активна громада” підбила підсумки публічної консультації: молодь обрала культурний блок

Всеукраїнська ініціатива “Активна громада” підбила підсумки першої публічної консультації серед мешканців Острозької міської територіальної громади 10 листопада. За результатами опитування найбільшу кількість голосів (132) набрали події категорії “Культура”.

Про це повідомляє “Активна громада” Рівного у фейсбуці.

Публічну консультацію в Острозькій МТГ проводили з 25 жовтня до 8 листопада. 

За допомогою опитування визначали основні блоки заходів, які можна втілити в місті у межах “Молодіжної столиці України 2022”.

За результатом голосування трійка тем-лідерів виглядає так:

  1. “Культура”
  2. “Підприємництво”
  3. “Спорт”

Участь в опитуванні взяли 325 мешканців громади.

Джерело: Активна громада Рівного

Керівниця відділу проєктної та інвестиційної діяльності Ольга Стецюк розповідає, що опитування проводили, щоб визначити теми заходів, до яких молодь бажає активно доєднатися, і додає:

“Зважаючи на те, що найбільше проголосували за проведення саме культурних заходів: фестивалів та ярмарків, — ми на це звернемо увагу. Серед передбачених подій: проведення 3-х фестивалів і одного величезного молодіжного всеукраїнського форуму. Ці культурні події ми разом з молоддю, з Молодіжною радою, все-таки обговоримо й вирішимо, що краще: які саме ярмарки і фестивалі вони би хотіли провести”.

За словами Ольги Стецюк, категорії подій з меншим рейтингом голосів будуть втілювати також:  

“Точно можу сказати, що будемо проводити і бізнес-інкубатори, і різні заходи щодо молодіжного підприємництва, і спортивні заходи, такі як: туристичні змагання і веломаршрути. А також, щодо стажування у міській раді, ми уже розробляємо відповідне  положення і наступного року кожен студент, чи учень зможе спробувати себе у ролі молодіжного депутата”.