Angie Kreida провела концерт в Острозі: як це було

На вулиці вже пів години ллє дощ. Острожани на центральній площі швидким кроком рухаються до своїх домівок. З цього натовпу лише декілька людей йдуть у напрямку великої споруди з написом «Будинок культури» на фасаді. Там проходитиме благодійний концерт співачки Енджі Крейди.

За декілька хвилин до початку дійства у залі зʼявляється все більше глядачів, і скринька для донатів ЗСУ починає наповнюватися обличчями Лесі Українки, Михайла Грушевського й Івана Франка. Вільне місце на підлозі стає складом мокрих парасольок. 

«За пів години до концерту ми вже думали, що буде дуже мало людей, а на ділі виявилося зовсім не так», – ділиться один із організаторів концерту Олексій Кузнецов.

У залі досі чекають на шоу: хтось дивиться у телефон, хтось просто спирається обличчям на руку, а хтось уже починає закривати очі.

Раптом на сцену піднімається чоловік із бородою і починає розігрівати публіку жартами й своїм грубуватим голосом. 

«Ми не знали, що в Острозі є так багато талановитої молоді, а коли дізналися, вирішили дати їм шанс реалізувати себе сьогодні на сцені!», – каже чоловік і викликає балетну трупу з виступом «Я – Україна».

Після неї острозька молодь показує ще два номери.

Згодом ведучий оголошує, що на сцену вийде хедлайнерка заходу – 20-річна співачка Angy Kreida. В руках у неї акордеон, дівчина одягнена в однотонну білу футболку і сині джинси. Разом з нею на сцені упродовж всього виступу стоїть бек-вокалістка в чорному. У схожі речі одягнені й більшість глядачів.

Перед першою піснею Енджі закликає острожан підняти руки і хитати ними в такт мелодії. Хтось робить це швидше, хтось повільніше, а дехто починає рухати кінцівками у протилежну від інших сторону.

– Ти щось чуєш? – питає дівчина.

– Що кажеш? – відповідає їй інша.

Раптом співачка запрошує вийти на сцену дітей. Спочатку ті лише стоять і водять очима в різні сторони. Серед них і дівчинка, яка раніше дивилася в телефон на глядацькому місці. 

Але вже через хвилину діти жвавішають і починають підспівувати Енджі. Згодом просять вийти на сцену «на біс». 

«Я, чесно кажучи, не знаю, чи можна подібне влаштувати у великих містах», – каже організатор концерту. 

Співачка взаємодіє і з рештою авдиторії: на одній із пісень просить ввімкнути на телефонах ліхтарики і підняти їх угору. 

Дограє остання пісня, Енджі спускається зі сцени, а організатор концерту починає роздавати глядачам її фотографії.

Люди тихо підходять брати фото, зала поступово пустішає.

«Ми вже тиждень катаємось у турі. Нам усе сподобалося в Острозі. Хочу зазначити, якщо в інших містах 50% людей були діти, то тут в основному старша авдиторія», – каже Олексій Кузнецов.

«Концерт був доволі цікавим. Були деякі проблеми зі звуком, але мені дуже сподобалась виконавиця. Добре виконала свою роль і виступила. Було дуже мило, коли викликала на сцену дітей, співала і танцювала разом з ними», – ділиться враженнями глядач В’ячеслав Тарара.

«Загалом, ми не очікували, що все буде настільки добре», – підсумувала свій виступ Енджі Крейда.

Дмитро Гнатюк, Юлія Шмулик