Чому вулиця Сагайдачного в Острозі без води?

Жителі Острога, які проживають на вулиці Сагайдачного, вже третій день не мають водопостачання. Про це повідомила жителька Острога Світлана Панченко на своїй сторінці у фейсбук.

Щороку на Різдво і Паску по вул. Сагайдачного проривається труба для водопостачання. Не став винятком і останній день минулого року”,— написала Світлана Панченко та додала,— “Нині води, напевно, не буде аж до понеділка“.

Працівник Острозького “Водоканалу” (журналістам Ostroh Info він не представився) каже, що 31 грудня з’явилася скарга й питання почали вирішувати, але місцеві жителі перешкоджають вирішенню проблеми.

Вуличний трубопровід лопнув і вода почала затоплювати одну хату. Щоб цю жіночку (яка повідомила про проблему — ред) не топило – ми перекрили воду. А щоб ліквідувати поломку треба копати. А копати не можемо, бо дуже мокро, треба почекати декілька днів. Поступило сьогодні ще одне звернення – знову від жіночки, що знову топить. Мешканці вирішили взяти ініціативу в свої руки та влізли у колодязь. Цим вони значно ускладнили ліквідацію проблеми”,— прокоментував працівник “Водоканалу” та зауважив, що ймовірно прийдеться “перекривати” пів міста, щоб все налагодити.

Терміни виконання ремонтних робіт працівник Острозького “Водоканалу” поки що озвучити не може.

Карман Альбіна
Анна Щерба