Для мешканки Острога збирають кошти на лікування

Жителька Острозького району Марія Феодосіївна Король потребує коштів на лікування. Близько року тому у неї діагностували аденокарциному (рак) підшлункової залози. Зараз жінка лікується в Рівненському онкологічному диспансері, в подальшому на неї чекає операція в одній із клінік Києва.

Донька Марії Король Тетяна розповідає, жінці поставили діагноз на початку лютого цього року, проте на погане самопочуття скаржилася давно. Зараз на неї чекає тривалий курс лікування, тому потрібна значна сума коштів:

“Мама пенсіонерка. Після постановки діагнозу була прооперована в Рівненській обласній лікарні по виведенню холедохостоми, для того щоб стабілізувати стан після механічної жовтяниці – це супутній діагноз при пухлинах підшлункової залози. В подальшому звернулись до Києва у клініку Земського, де мама пройшла один курс хіміотерапії по протоколу folfirinox. Рекомендрвано продовжувати лікування по цій схемі, що ми і робимо, тільки вже вдома, тобто в Рівненському онкологічному диспансері. В подальшому, після курсів (поки що 4), плануємо їхати знову на Київ для проведення оперативного втручання – панкреатодуоденальної резекції”.

Кошти можна перераховувати на банківську картку Ощадбанку 5167 4900 2158 8877 (Король Марія Феодосіївна) або ПриватБанку 5168 7426 0177 2951 (Король Алла Володимирівна, дочка).