Для Острога створили туристичний логотип

Новий логотип для Острога розробили напередодні туристичного сезону. Мета проекту – створити впізнаваний туристичний бренд для міста, повідомляють організатори.

“Розробка логотипу –  це визначення шляху візуальної комунікації. Тому важливо було зробити логотип сучасним, щоб при першому знайомстві було видно, що місто зростає і прогресує. А розвиток міста базується на його історії та культурній спадщині, тому за основу було обрано візуальний образ місцевої архітектурної пам’ятки. Також ми прагнули врахувати потреби різних вікових та соціальних груп. Він повинен бути зрозумілим і молоді, яка великою мірою складає населення Острога, адже місто – великий освітній центр, і старшому поколінню, яке уособлює важливий соціальний прошарок місцевої інтелігенції”, – розповідає ініціаторка проекту Олеся Гощук.

Разом з логотипом придумали і слоган: “Місто, що об’єднує”. 

Зображення з Facebook

“На розробку айдентики і слогану, нас дуже надихнула реконструкція Татарської вежі і створення арт-простору “Культурний барбакан”. Цей проект – зразок поєднання минулого і майбутнього за допомогою об’єднаних зусиль багатьох небайдужих людей. А ще щороку Острог приймає сотні нових студентів з різних куточків України і на декілька років об’єднує їх на своїй території. Розуміємо, що слоган не завжди є констатацією наявної ситуації. Однак він може демонструвати систему цінностей, до якої варто прагнути. Ми щиро сподіваємося, що розробка туристичного лого так само стане одним з тих проектів, які надихнуть та об’єднають мешканців навколо інтересів міської громади“, – пояснює дизайнерка бренду Аліна Забаріна.

Окрім того, розробники планують випускати сувенірну продукцію з новою стилістикою: ручки, блокноти, дитячі іграшки.

“Острог – невеличке місто з потужним культурним та туристичним потенціалом. Мета туристично-інформаційного центру Острога, об’єднавши свої зусилля з острожанами, розвивати місто, робити так, щоб воно приваблювало туристів та інвесторів, ставало популярним не тільки в Україні, а й за кордоном. Частково ми хочемо втілити це через розповсюдження стильної та сучасної сувенірної продукції, яку і мешканці Острога, і його гості охоче купуватимуть для себе чи у подарунок”, – зазначає Олеся Гощук.

До слова10 травня відбудеться офіційна презентація проекту, де можна буде поспілкуватися про розробку загалом, побачити ескізи, напрацювання і поговорити про популяризацію логотипу.