Дороги, логістика, сполучення: підсумки другого засідання з питань стратегії розвитку громади

В Острозі відбулося друге засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Острозької міської територіальної громади 16 березня.

Розпочала засідання головна спеціалістка відділу економіки Ірина Корешняк. Вона презентувалааналіз статистичних, соціально-економічних даних Острозької громади.

“Продемонстровані слайди, отримана інформація соціально-економічного аналізу, це лише незначна частина того, що проведено. Ще багато показників допрацьовується, щоб побачити повну картину тенденції розвитку громади”,— зазначила Ірина Корешняк.

Спеціаліст відділу проєктної та інвестиційної діяльності Віталій Войцеховський презентував результати опитування серед мешканців Острозької громади.

Керівниця відділу проєктно-інвестиційного діяльності Ольга Стецюк зауважила, що всього роздрукували 1400 анкет, опрацювали — 887,  не якісно заповнені — 213, не повернули назад — 300 анкет.

“У нас є 74 члени робочої групи і для кожного рівномірно роздали анкети. Із всієї робочої групи 21 людина — старости сіл, тобто опитування провели рівнозначно і для міста, і для сіл”, — каже Ольга Стецюк.

Також керівниця зазначила, що це опитування має стати основним підґрунтям для розробки стратегії розвитку Острозької громади.

Окремо анкетування провели серед підприємців. Його результати презентувала головна спеціалістка відділу проєктно-інвестиційного діяльності Тетяна Остапчук.

“За результатами анкетування усі групи, які були опитанні визначили основні проблеми — дороги, логістика, сполучення. Єдине, що втішає, що відсутність турботи влади про віддаленні села — це був підсумок станом на 1 січня цього року. Філософія громади змінилась. Від сьогодні в нас не повинно бути віддалених сіл”, — підсумувала заступниця Острозького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Логвін.

За словами Ольги Стецюк, через тиждень робочу групу ділитимуть на фокус-групи, щоб більш детально визначити стратегічні цілі, над якими має працювати громада.

Варто зазначити, що до фокус-групи можуть приєднатися усі охочі жителі громади.