Студенти презентували власну екоорганізацію 

Презентацію студентської екоорганізації “Екошлях ОА” і проєктів Громадського бюджету провели в університеті 29 вересня.

“Ми вирішили зібрати студентів, яких цікавить тема екології. І відгукнулися близько 40 активістів. Ми назвали організацію “Екошлях”, для нас особисто назва має і пряме, і переносне значення. Будемо проводити різні акції, влаштовувати прибирання. Ми працюємо у різних напрямках і хочемо, щоб до нас приєднувалися всі охочі, особливо, студенти”, – говорить засновник організації “Екошлях ОА” Віталій Войцеховський.

Голова цієї організації Катерина Гвоздь розповіла про пріоритетну мету їх діяльності:

“Ми визначили 3 пріоритетні цілі: разом виховати повагу до екосистеми, на прикладі маленького міста показати, що ми в змозі формувати еко культуру країни та налагодити співпрацю з адміністрацією, ОТГ, громадськими ініціативами”.

Також на лекції була присутня керівниця відділу проєктно-інвестиційної діяльності міської ради Острога Ольга Стецюк, яка розповіла про проєкти, висунуті на голосування Громадського бюджету. Голосування за проєкт тривало до 1 жовтня.

Нагадуємо, що лекція проходила у відкритому форматі, а той, хто не зміг прийти, мав змогу долучитися до трансляції в соціальних мережах.

Альбіна КАРМАН