Найбільші платники податків у громаді: хто входить до першої п’ятірки?

Податки — це обов’язкові платежі, які встановлені вищим законодавчим органом. Його сплачують фізичні та юридичні особи в тому розмірі, який передбачає законодавство. 

Податки бувають різними: земельними й екологічними, на прибуток підприємств і на доходи фізичних осіб, комунальний податок, податок з реклами і ще цілий ряд різних платежів, які діляться на загальнодержавні й місцеві. 

Ostroh.info підготувало список першої п’ятірки найбільших платників податків Острозької міської територіальної громади. 

Усі дані зібрані за перше півріччя 2021 року (станом на 01.07.2021 – ред.). 

Інформацію журналістам Ostroh.info надав депутат Острозької міської ради Тарас Хмарук.

1.Управління освіти, молоді, спорту 

Очолює список платників податків в громаді Управління освіти, молоді та спорту. Всього за перше півріччя Управління сплатило 9012.9 тисяч гривень до бюджету. З них 9002.6 тисяч сплатили за податок на доходи (далі — ПДФО). 

2.НаУ “Острозька академія”

Наступний найбільший платник податків — Національний університет “Острозька академія”. За перше півріччя 2021 року академія сплатила 4036.8 тисяч гривень податку. З них ПДФО — 4035.1 тисяч гривень. 

3.Лісгосп 

Третій у списку Острозький лісгосп. Лісгосп сплатив 2749.3 тисяч гривень податку. З них ПДФО — 1125.3 тисяч гривень. Також Острозький лісгосп з усіх платників податків у громаді сплатив найбільший земельний податок з юридичної особи — 162.0 тисячі гривень. 

4.КНП “Острозька БЛ” 

Комунальне некомерційне підприємство “Острозька багатопрофільна лікарня” у списку найбільших платників податків громади четверте. КНП сплатило 1746.6 тисяч гривень податку, що повністю становить податок на доходи. 

 

5.ТОВ “ІДЕК — 2006” 

Товариство з обмеженою відповідальністю “ІДЕК — 2006” сплатило податку на 1712.0 тисяч гривень за перше півріччя. З них податку на доходи — 1491.4 тисяч гривень. 

За даними аналітичної платформи YouControl, підприємство займається вирощуванням зернових, бобових та насіння олійних культур. Також зареєстровано ще 18 видів діяльності пов’язаних із сільським господарством. 

Нагадуємо, нещодавно ми опублікували трійку підприємств за виручкою в Острозі.