Наслідки снігопаду на Острожчині: яка ситуація на хідниках і дорогах?

Снігопад розпочався на Острожчині в ніч на 9 січня. Коливання температури спричинили ожеледицю та I рівень небезпеки на дорогах державного значення.  

Яка нині ситуація з прибиранням снігу в місті та на автошляхах і як острожани оцінюють роботу комунальників дізнавалося Острог Інфо.

Рівненська ОДА ще вранці 9 січня повідомила, що проїзд державними дорогами області забезпечений.  

Проте, Державна служба України з надзвичайних ситуацій попереджає про погіршення погодних умов 12 січня та подовження I рівня небезпеки на автошляхах.

Зі слів директора острозького Водоканалу Івана Ткачука, ситуація з прибиранням снігу в місті контрольована. Розчищення вулиць повністю завершили ще 10 січня. Першочергово прибрали території шкіл, дитсадків та підйомів. 

Острог.інфо пройшлося містом і зафіксувало вигляд міських доріг та хідників.

Дорога

Частина автошляху регіонального значення, вздовж проспекту Незалежності, прочищена до асфальтного покриття. Натомість, на дорозі периферійних вулиць лежить шар пресованого снігу.

Хідники

Основний хідник Острога, на проспекті Незалежності, розчищений. Проте трапляються засніжені стежки витоптані людьми.

Ті частини тротуару, на які виходять приватні подвір’я, додатково прочищені власниками будинків.

Ближче до центру міста хідники посипають протиожеледною сумішшю. 

Протиожеледна суміш

Контейнери з сумішшю зосереджені в центральній частині міста: біля віділення № 2 Нової пошти, нового корпусу Острозької академії та два навпроти торгового центру “Річас”.

    Як острожани оцінюють якість прибирання снігу?

Острожанка Галина живе на Академічній у багатоквартирному будинку. 

Розповідає, що бачила, як на вулиці працювала техніка і комунальники, які “більш-менш” розчистили сніг і посипали протиожеледною сумішшю. Цю суміш Галина називає “адською”. Жінка зазначає, що саме через “адську” суміш почала мити підлогу частіше ніж зазвичай. Комунальників під час роботи острожанка бачить щоранку. Тому пересуватися вулицею добре і проблем із вивозом сміття через засніження не помічала.

Пересуванням також задоволений острожанин Леонід. Він мешкає в багатоквартивному будинку на Валовій.

Машини в заметах на дорогах не стоять, а люди ходять”, — зазначає Леонід.

Каже, що якість прибирання снігу задовільна. Також він не вважає за правильне  вимагати від комунальних служб понаднормового робочого графіку та ставиться терпимо до різкої негоди, зокрема, яка була декілька днів тому.

Фото підготувала Анастасія БРИНЕНКО