“Основна ціль — стати абсолютним чемпіоном світу”: дев’ятиразовий чемпіон світу з армреслінгу Олег Жох

Рукоборець Олег Жох посів перше місце на чемпіонаті Європи і став дев’ятиразовим чемпіоном світу 1 грудня на змаганнях у Бухаресті.

Про це повідомляє Спортивний комітет України.

29-річний острожанин боровся лівою рукою у ваговій категорії до 80 кілограмів та переміг у фіналі спортсмена з Росії. Це “золото” стало дев’ятим для Жоха.

“Результату досягти було дуже не просто, до цього я працював не покладаючи рук три роки. Ставлю собі цілі перейти в більші вагові категорії. Ну і основна ціль — стати абсолютним чемпіоном світу. До цього ще треба працювати декілька років”, — розповідає чемпіон світу з армрестлінгу Олег Жох.

Рукоборець відновив свою спортивну діяльність наприкінці жовтня і став чемпіоном Європи з армрестлінгу. Це були його перші  міжнародні змагання за останні 3 роки після травми, яку він отримав у ДТП у 2018 році.

“Боротися на такому рівні було важко, однак, я зміг досягти бажаного результату”, — додає Олег Жох.

Варто додати, що загалом на чемпіонаті світу з армреслінгу Україна виборола 7 нагород. Чемпіоном світу у змаганні на праву руку став Петро Маргарінт.