Острог долучився до акції “16 днів проти насилля”

24 листопада в Острозі пройшов захід «Я сьогодні отримала квіти» у рамках акції «16 днів проти насилля». Під час заходу говорили про жіноче та дитяче насилля у сім’ї.

Заступниця міського голови Оксана Ситницька розповіла, що можна вважати жіночим та дитячим насиллям, куди звертатися за допомогою та як діє система покарань.

«При виконкомі Острозької міської ради створена Кординаційна рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та торгівлі людьми. До складу цієї ради входять представники поліції, представники закладів охорони здоров’я, психологи, представники закладів освіти, директор соціального центру дітей та молоді»,

– роз’яснює спікерка.

«За 2017 рік на території Рівненської області скоєно 27 умисних вбивств з причиненням тяжких тілесних пошкоджень на ґрунті сварок, ревнощів та інших побутових причин. В Острозі таких випадків не зареєстровано. З приводу покарань, то робота проводиться переважно з тими, хто перебуває на обліку у поліції та періодично вчиняє насилля. Такі сім’ї періодично перевіряються, незалежно від того, чи вчиняється насилля, чи ні»,

– зазначає заступник начальника сектору превенції Острозького ВП ГУНП в Рівненській області, майор поліції – Петро Машвійчук.

Цього ж дня о 18:00 Острозьку міську раду підсвітили в знак Всеукраїнського єднання проти насилля.

Нагадуємо, що Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля» проводиться щорічно з 25 листопада по 10 грудня.

Софія ГРИЗОВСЬКА
Фото: Крістіна ЛАПІКОЦЬКА